CryptoBox 800 UHD

O2 TV Tenis pro všechny zákazníky O2 TV až do 31.12.2017

| redakce | tisk

Nový exkluzivní sportovní kanál zaměřený na jediný sport - tenis odstartoval dnes v internetové televizi O2 TV. Stanice je od svého startu v rámci promo akce dostupná pro zákazníky všech tarifů O2 TV i O2 TV Air.

Diváci O2 TV Tenis se mohou těšit 47 turnajů ženské série WTA, dále 14 turnajů mužského okruhu ATP a také i na lednový Grand Slam Austrian Open. Nebude chybět ani multidimenze a možnost vybírat až ze čtyř souběžně hraných zápasů.

O2 TV Tenis pro všechny zákazníky O2 TV až do 31.12.2017
▲ O2 TV Tenis pro všechny zákazníky O2 TV až do 31.12.2017

Nový kanál O2 TV Tenis měl být dostupný pro všechny zákazníky O2 TV až do 30.6.2017. Tak je to ostatně uvedeno na oficiálních stránkách O2. Společnost O2 Czech Republic web Parabola.cz upozornila, že v novém ceníku je chyba.

"Zde došlo k naší chybě," uvedl webu Parabola.cz David Solnař, mluvčí O2 TV Sport. "5. ledna bude nasazen nový ceník, kde termín zdarma ve všech tarifech bude upraven do 31.12.2017," vysvětluje.

Provozovatel zatím se nerozhodl do kterých balíčků O2 TV Tenis umístí.

"Poté se teprve rozhodne, zda bude akce prodloužena či dojde k úpravě. Standardně je to tak u všech do konce roku," dodává webu Parabola.cz David Solnař.

Společnost O2 si nejprve může ověřit zájem zákazníků o nový kanál. Použije pro tyto účely kompletní zákaznickou bázi a díky své technologii IPTV/OTT má prakticky online přehled o tom, zda nový kanál je u diváků úspěšný a zda se provozovateli vyplatí program umístit do vyšších placených balíčků.