Quantcast

ÓČKO slaví 15 let a rozjíždí anketu o nejlepší klip

| redakce | tisk

ÓČKO oslaví letos 15 let svého vysílání a připravuje pětiměsíční kampaň, která vyvrcholí volbou nejoblíbenějšího klipu z domácí produkce za posledních patnáct let. Do kampaně se zapojí i desítky osobností z oblasti hudby, filmu a internetu.

Výherci tipovací soutěže získají vstupenky a meet&greet na zářijový Vodafone YOU FEST.

Své patnáctiny oslaví ÓČKO 30. září během hudební části eventu Vodafone YOU FEST, který se koná v předvečer samotných narozenin. Předcházet tomu bude tříkolová anketa o nejlepší CZ/SK klip, který si zvolí sami diváci. Své tipy na vítězný klip prozradí i známé tváře z televizní obrazovky a také na sebe prásknou, na jaké hudbě ujížděli ve svých patnácti letech.

ÓČKO slaví 15 let a rozjíždí anketu o nejlepší klip
▲ ÓČKO slaví 15 let a rozjíždí anketu o nejlepší klip

Leoš Mareš na sebe například prozradil: „Byl jsem ten největší komerčák, žádná alternativa, žádná rocková muzika, prostě takový ty diskofilární blbosti.“ Frontman kapely Chinaski Michal Malátný v patnácti právě objevil AC/DC a Mandrage se přiznali k účasti na CzechTeku: „Před i potom co nás rozprášili,“ doplnil bubeník Matyáš Vorda s úsměvem.

Tipy osobností na nejlepší klipy najdete na webu patnactka.ocko.tv, kde můžete až do 27. května zadávat i své favority. Z nejúspěšnějších z nich následně vznikne TOP 100, která bude postupně zveřejňována. Nejužší výběr 15 nejlepších klipů odhalí ÓČKO během hudebního festivalu Colours of Ostrava, který se uskuteční třetí červencový víkend.

TOP 15 klipů včetně příběhu o jejich vzniku bude během srpna a září představeno ve vysílání stanice a zároveň poběží hlasování o vítěze. Tvůrci nejlepšího klipu převezmou cenu 30. září na hudební stage Vodafone YOU FESTu. Na tento festival se také podívá patnáct výherců z řad účastníků tipovací soutěže, kteří dostanou vstupenky a možnost setkání s vystupujícími interprety.

Hudební stanice ÓČKO, ÓČKO GOLD a ÓČKO EXPRES jsou součástí multimediální skupiny MAFRA a pravidelně se podílí na podpoře domácí tvorby.

Web ankety ÓČKO slaví 15 let: patnactka.ocko.tv

zdroj: Óčko

Reklama
Vybrané články