Široká nabídka DVB-T antén

Podzim na stanici UP Network

| redakce | tisk

Stanice UP NETWORK představuje své podzimní schéma. Chybět nebudou divácky oblíbené UP NEWS a další pořady vlastní produkce. „Máme obrovskou radost, že se stanice UP NETWORK stále rozšiřuje mezi diváky a počet jejích fanoušků roste. V podzimním programovém schématu jsme pro diváky připravili řadu novinek,“ řekl František Borovský, CEO UP NETWORK.

Pondělní večery budou patřit divákům, kteři rádi nahlédnou do každodenního života na letištích. Ti se tak mohou podívat na chod jedinečných letišť jako je například Dubaiské letiště nebo letiště Kansai v Japonsku. Chybět nebudou ani skutečné příběhy zaměstnanců letiště. Na středy večer doporučujeme dokument Nebezpečná letiště nebo například dokumentární seriál Letiště a pašeráci.

O své nepřijdou ani milovníci historie v dokumentárním cyklu Letecké katastrofy druhé světové války, kdy se specialisté snaží přijít na příčiny dosud neobjasněných pádů a nehod letadel v období druhé světové války.

Havárie, nárazy, exploze i slzy zoufalství nebo obrovského štěstí. O emoce se postará vlastní pořad MAYDAY. Tragické nehody, neuvěřitelné příběhy a osudy. Nervy drásající okamžiky zachycené objektivy kamer a fotoaparátů. Prostě to nejdramatičtější, co se událo za poslední měsíc v leteckém průmyslu.

UP NETWORK spolupracuje s řadou známých Youtuberů a v pořadu Around the World vezmeme diváky společně s nimi do nejluxusnějších prvních tříd těch největších leteckých společností.

Jednou z největších novinek ve vysílání UP NETWORK bude první série dokumentárního seriálu vlastní tvorby Neuvěřitelné příběhy letadel! Diváci se rozhodně mají na co těšit,“ řekla Eliška Borovská, co-CEO UP NETWORK. NEUVĚŘITELNÉ PŘÍBĚHY LETADEL! mapují historii letadel a letectví. Seriál se natáčel nejen v České republice, ale i v řadě evropských leteckých muzeí a evropských letišť. Do historie vezmeme diváky od 15.října každou neděli ve 20:00.

Ani bohatství a sláva je neuchránily před tragédiemi. Anebo měli štěstí, které by si stejně za veškerý svůj majetek nemohli koupit. Ani celebritám a VIP lidem se nevyhýbají letecká neštěstí a stejně jako všichni ostatní jsou závislí na vrtkavosti osudu. Ukáže vám smutné příběhy a tragické konce slavných, stejně jako neuvěřitelné štěstí, které mnohé z nich provázelo. To je další novinka vlastní produkce Celebrity Airplane Crashes. V preméře 4. října ve 21:10 hodin.

Dalším formátem, který pro diváky provozovatel připravuje je dvou dílný dokument Osudy pilotů 2. světové války. Jedná se o příběhy, které odkrývají více než 70 let staré události. Pátrání po leteckých bitvách a nehodách druhé světové války nad Slovenskem uvedeme již brzy...

Na začátku října spustí stanice i novou podobu webových stránek, která divákům umožní nejen pohodlnější vyhledávání informací ze světa letectví, leteckých aktualit, ale také programové tipy a přehlednější program. Pro obchodní partnery se otevře nová možnost reklamních formátů.

zdroj: UP Network