Quantcast

DIGI TV vyhlásila velkou soutěž o 10 automobilů Renault

| redakce | tisk

Televizní operátor DIGI TV, provozovatel satelitní DIGI TV a televize přes internet, vyhlašuje velkou soutěž o deset automobilů Renault CLIO Grandtour.

Vyhrát je mohou všichni zákazníci DIGI TV, kteří v příštích deseti měsících uzavřou s DIGI TV novou smlouvu, případně prodlouží již existující závazek o další období nebo si objednají vyšší programový balíček, doplňkovou službu či další technické zařízení potřebné pro příjem služby DIGI TV. Slosování o první automobil se uskuteční v lednu.

Soutěží o deset automobilů Renault jsme se rozhodli dát šanci na výhru všem našim zákazníkům, abychom jim dali najevo, že si vážíme, když zůstávají s námi. Do soutěže o nové auto zařadíme každého, kdo s námi uzavře novou smlouvu, prodlouží tu stávající nebo si jen rozšíří nabídku o nové služby. Například uživatelé satelitní DIGI TV si mohou pořídit mobilní službu DIGI2GO a získat tak možnost sledovat televizi až na čtyřech různých zařízeních. Případně si mohou zákazníci dle svých preferencí rozšířit nabídku o doplňkové programové balíčky jako je EXTRA, SPORT, HBO nebo CINEMAX, eventuálně zvolit kompletní programové menu v podobě MAXI balíčku,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

První výherce soutěže s názvem 'Velká hra DIGI TV o 10 vozů Renault CLIO Grandtour' bude znám v lednu a losovat se bude ze všech uzavřených smluv od zahájení soutěže do konce roku. Další slosování pak bude následovat vždy za příslušný kalendářní měsíc s tím, že desátý vůz Renault získá svého majitele v říjnu 2018, kdy se bude losovat za měsíc září. Ti noví zákazníci, kteří se rozhodnou uzavřít s DIGI TV novou smlouvu do konce roku, získají - kromě příležitosti vyhrát automobil - navíc možnost sledovat přes celou zimu kompletní programovou nabídku DIGI TV zcela zdarma.

Všichni noví zákazníci DIGI TV si totiž mohou v rámci akce Zima zadarmo užít čtyři měsíce sledování více než sta kanálů DIGI TV zdarma, a to včetně pronájmu set-top boxu. Stačí, aby si objednali libovolný programový balíček satelitní DIGI TV, nebo televize přes internet. Celou zimu tak mohou sledovat ty nejlepší filmy, seriály, dokumenty či sportovní přenosy, po čtyřech měsících se jim aktivuje služba, kterou objednali, a zároveň jim za pátý měsíc užívání DIGI TV přijde první faktura.

Soutěží se o deset osobních automobilů Renault CLIO Grandtour v úrovni výbavy Advantage. Renault CLIO je druhý nejprodávanější automobil v Evropě za rok 2016. Celkem se jich loni prodalo více než 315 tisíc kusů. Aktuální cena vozu, o který se soutěží, je 274 900 Kč včetně DPH. Kompletní pravidla soutěže jsou k dispozici na stránkách https://cz.digi.tv/soutez-auto/.

zdroj: PR článek

Reklama
Vybrané články