Platforma Caspio HD spojila síly s Otau TV

| redakce | tisk

Fúze nebo jen partnerství satelitních platforem v Kazachstánu - Caspio HD a Otau TV? Čtyři transpondéry Caspio HD na satelitu KazSat 3 (58,5E) byly vypnuty a vysílatel na svých stránkách informuje o spolupráci s Otau TV. Příjem signálu z této družice není v Česku možný.

Národní provozovatel satelitního vysílání v Kazachstánu - Kazteleradio (KTR) a LLP TV Commerce (Operator) od 1. ledna 2018 poskytují satelitní služby pro své abonenty pod dvěma značkami Otau TV a Caspio HD.

Spolupráce obou společností umožňuje zákazníkům Otau TV sledovat placené programy satelitní televize pod značkou Caspio HD. Zároveň mají všichni předplatitelé obou firem možnost sledovat televizní a rozhlasové stanice v rámci balíčku Bezplatnyj, tedy bez předplatného. Pro získání přístupu k programům pod značkou Caspio HD nemusí abonenti Otau TV instalovat žádné další zařízení ani provádět instalaci.

Společnost LLP TV Commerce nabízí abonentům Otau TV nejnovější filmy a seriály největších hollywoodských studií, klasické sovětské a zahraniční filmy. Sportovní fanoušci mohu sledovat zápasy anglické Premier League, německé Bundesligy, španělské La Ligy, italské Serie A, francouzské Ligue 1 a dalších velkých fotbalových akcí a události z jiných sportů jako je hokej, tenis, atletika, cyklistika, MMA a další.

Předplatitelé Otau TV i Caspio HD mohou sledovat více než 120 televizních a rozhlasových programů. V letošním roce se klienti dočkají řadu inovací.

Vypnuté transpondéry (dříve pro platformu Caspio HD):

- tp. B1 (10,720 GHz, pol. V)
- tp. B3 (10,762 GHz, pol. V)
- tp. B5 (10,804 GHz, pol. V)
- tp. B7 (10,845 GHz, pol. V)

Aktivní transpondéry (dnes slouží pro Caspio HD a Otau TV):

- tp. B2 (10,720 GHz, pol. H)
- tp. B4 (10,762 GHz, pol. H)
- tp. B6 (10,804 GHz, pol. H)
- tp. B8 (10,845 GHz, pol. H)
- tp. B10 (10,887 GHz, pol. H)
- tp. B12 (10,929 GHz, pol. H)

Programy Caspio HD a Otau HD jsou zakódovány systémy Irdeto a Videoguard.

Vedle platforem Caspio HD a Otau HD vysílá přes satelit KazSat 3 také konkurenční platforma Alma TV, která na této družici využívá jen tři transpondéry.

zdroj: satkurier.pl