1. narozeniny TUTY TV. Nový pořad TUTY Chart

| redakce | tisk

Dne 1. června 2018 oslaví své první narozeniny televizní stanice TUTY zaměřená na děti a mládež ve věku od 4 do 17 let. Divákům přináší populární animované filmy v kombinaci s vlastní produkcí pro náctileté.

Narozeninovým dárkem pro diváky stanice je klipová hitparáda TUTY Chart, kterou moderuje zpěvák a multiinstrumentalista Vojta Drahokoupil, alias Vojta D. Vedle klasické hitparády nabízí také rozhovory se známými hosty, pohledy do prestižních zahraničních hitparád nebo nejnovější trendy z hudebních platforem Deezer a Spotify.

1. narozeniny TUTY TV. Nový pořad TUTY Chart
▲ 1. narozeniny TUTY TV. Nový pořad TUTY Chart

TUTY TV má naladěnou již 35 procent domácností v České republice. V dubnu stanice v cílové skupině 4 až 14 let dosáhla share 0,82 procenta.

Zvyšující se sledovanost u dětských diváků nás nesmírně těší. Díky kvalitnímu obsahu tráví nyní děti u pořadů naší televize v průměru 1 hodinu a 6 minut, což je třikrát více času než před rokem,“ uvedl Pavel Bouček, obchodní ředitel TUTY TV.

V současné době probíhají jednání ohledně zařazení stanice do nabídky O2 TV. Dříve stanice uváděla, že vyjednává i s operátorem satelitní služby freeSAT, lucemburskou skupinou UPC DTH.