CryptoBox 800 UHD

Filmový kanál Digi Film pod novou značkou Film Now

| redakce | tisk

Rumunské konsorcium RCS/RDS představilo 18. června svůj filmový kanál Digi Film pod novou identitou. Po sedmi letech provozu přišel provozovatel s přejmenováním programu na Film Now.

Společnost RCS/RDS představila svůj filmový kanál Digi Film v únoru 2011 a doplnila původní nabídku filmových stanic, které se již vysílaly na rumunském trhu. Digi Film přinášel filmy různých žánrů - od kultovních filmů až po nejnovější.

Pod novou značkou chce stanice přinášet více emocí, dynamiku a výběr kvalitních filmů a to 24 hodiny denně 7 dní v týdnu bez reklamních přestávek. V červenci se mohou diváci těšit například na tituly “Ice Age“, “Paddington 2“, “Doctor Strange“, “Arrival“, “Escape Plan“, “Den of Thieves“ či “Bastille Day“.

Cílovou skupinou stanice Film Now je městské publikum ve věku od 18 do 65 let. Stanice vysílá dobrodružné a akční filmy, komedie, animované a dětské filmy v ranních hodinách. V hlavním vysílacím čase vysílá akční filmy, dobrodružné filmy, thrillery, komedie, psychologická dramata a v noci akční filmy, thrillery či horory.

Film Now spolupracuje s nejvýznamnějšími filmovými distribučními společnosti jako jsou Warner, Disney, NBC a další.

Rebrand Digi Film na Film Now proběhl jen na rumunském trhu. Maďarská mutace Digi Film zatím zůstala u původního názvu. Nicméně rebrand brzy proběhne i u této verze stanice.

technické parametry - Film Now:

Thor 6 (0,8°W), freq. 11,862 GHz, pol. H, SR 28000, FEC 7/8, DVB-S/QPSK, CA Nagra M