Podzim na Prima Comedy Central: Červený trpaslík či Goldbergovi

| redakce | tisk

Zábavní televizní kanál Prima Comedy Central se rozhodl do podzimního vysílání zařadit hned několik novinek. Diváci se mohou těšit na zcela nové série oblíbených televizních rodin, bláznivého policejního okrsku i divokého tajného agenta.

K radosti všech příznivců britského humoru se na televizní obrazovky vrací i sci-fi sitcom Červený trpaslík.

Zářijový program stanice Prima Comedy Central rozproudí 4. série neobvyklého policejního okrsku Brooklyn 99. Diváci se doposud mohli seznámit s řadou policistů, z nichž každý vybočuje alespoň trochu z normálu. I ve 4. sérii úspěšného amerického seriálu se ochránci zákona potýkají s nástrahami pracovního a soukromého života - nečekané těhotenství, společné stěhování a především nikdy nekončící chytání zločinců.

Podzim na Prima Comedy Central: Červený trpaslík či Goldbergovi
▲ Podzim na Prima Comedy Central: Červený trpaslík či Goldbergovi

Říjen bude mít naopak vesmírný přesah. Úskalím na těžařské lodi Červený trpaslík bude během října čelit známá skupinka složená z jediného živého člověka Dava Listera, lidského kocoura, hologramu Arnolda Rimmera, humanoida Krytona a extrémně inteligentního počítače Hollyho s IQ 6000. Kultovní seriál Červený trpaslík se poprvé na britských obrazovkách objevil v roce 1988 a získal si tisíce fanoušků po celém světě. Britský humor připomene tentokrát Prima Comedy Central, a to hned 10 sériemi.

V říjnovém programu nebudou chybět ani klasické trable televizních rodin jako Goldbergovi a Taková moderní rodinka, které navážou novou sérií, stejně tak Archer. Kreslený agent nezřídka přirovnávaný k Jamesi Bondovi se představí v nejnovější 9. sérii, kde navštíví tropický ostrov plný nebezpečných zvířat i žen. Na své si přijdou i fanoušci oblíbených seriálů Jak jsem poznal vaši matku, Průměrňákovi a příznivci kresleného South Parku, Griffinových či Amerického táty.

zdroj: PCC