E! přináší zbrusu novou show Model Squad

| redakce | tisk

Reality seriál Model Squad, který startuje na E! již 14.9. a vysílat se bude každý pátek ve 21:00 hodin, sleduje pracovní i soukromý život supermodelek Shanina Shaik, Devon Windsor, Olivia Culpo a dalších jejich kolegyň, během jejich cest napříč největšími městy módy.

Jsou krásné, úspěšné, cestují po světě, mají tisíce fanoušků na sociálních sítích. Řeč je o skupině top modelek z různých koutů světa, které diváky zavedou do zákulisí módního světa a ukáží, že i supermodelky často řeší běžné problémy. Součástí jsou i oblíbené tutoriály s radami, jak o sebe pečovat, cestovat či pohybovat se v módním světě.

E! přináší zbrusu novou show Model Squad
▲ E! přináší zbrusu novou show Model Squad

A na koho se diváci mohou těšit? Mezi dámy, které dnes patří k nejžádanějším v módním průmyslu, patří Daniela Braga, Olivia Culpo, Hannah Ferguson, Ping Hue, Nadine Leopold, Caroline Lowe, Ashley Moore, Shanina Shaik a Devon Windsor. Jejich fotky se ocitly na stránkách časopisů například Vogue a Sports Illustrated, fotily kampaně pro největší světové módní značky, prošly se na mnoha módních molech a některé dokonce i pro značku Victoria's Secret. Vtrhly do světa módního průmyslu jako bouře, za jejich úspěchy však stojí tvrdá dřina, silná vůle a vytrvalost.

Seriál vznikl v produkci společnosti Trooper Entertainment ve spolupráci s Lionsgate a koprodukci IMG. Přináší autentický pohled na svět dnešních supermodelek, které žijí ve „Velkém jablku“, jak se přezdívá New Yorku. Na život plný emocionálního vypětí a cestování po celém světě.

zdroj: E!