Quantcast

Seriál Policie Battle Creek se vrátil na AXN Black

| redakce | tisk

Společnost Sony Pictures Television uvedla na svém kanálu AXN Black ve střední Evropě (Polsko, Rumunsko, Maďarsko, Bulharsko, Česko, Slovensko, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Slovinsko, Makedonie, Černá Hora, Srbsko a Moldavsko) nový seriál Policie Battle Creek.

Dva detektivové s různými pohledy na svět se spojí, aby vyčistili ulice ospalého městečka Battle Creek od kriminálních živlů, kteří používají cynismus, chytání a podvod, vyčistí.

Seriál Policie Battle Creek (foto: SPT)
▲ Seriál Policie Battle Creek (foto: SPT)

Práce detektiva Russe Agnewa (Dean Winters) na zcela podfinancované policejní stanici v malém a ospalém městečku Battle Creek v Michiganu je obrácena vzhůru nohama, když do něj přijede sympatický a charizmatický speciální agent Milton Chamberlain (Josh Duhamel). Ten otevře novou kancelář FBI a vybere si Russe za svého parťáka.

Josh Duhamel o své roli říká: "Vzal jsem ji, protože to byla dobrá příležitost, jak zmást diváky. Nesnažím se hrát hezouna, kterého by každý miloval.“ K tomu Dean Winters dodává: „Rád hraji tak trošku smolaře a dvojku v našem 'týmu', je to větší herecká výzva. Ale i když jsem z nás dvou ten nevrlý mrzout a trošku drsňák oproti vyleštěného agenta, kterého hraje Josh, oba máme srdce na správném místě a jde nám takříkajíc 'o věc' - obě naše postavy jsou profíci. Ve finále to je brání tomu, abychom se navzájem uškrtili... "

Miltonův dokonalý přístup s pomocí nejmodernějšího vybavení je sice impozantní, střetává se však s Russovým stylem staré školy. Ten je doslova šokován svérázným a k lidem přátelským stylem detektivní práce svého nového kolegy Milta. Jak pracují na tom, aby vyčistili ulice města od zločinu, začínají společně váhat, zda mají jejich metody v ekonomicky strádajícím městě vůbec nějaký užitek.

Policie Battle Creek se vysílá každý den v 16:00 od 1.10.2018 na AXN Black.

zdroj: AXN

Reklama
Vybrané články