Gruzínská Iberia TV přestala vysílat
| redakce | tiskGruzínská televizní stanice Iberia TV přestala vysílat a na její pozici se objevil nápis "Úřady uzavřely Iberii!!!". Gruzínský premiér řekl, že každý by měl platit daně.
Zástupci stanice opakovaně řekli, že televizní stanici hrozí uzavření, pokud úřady zmrazí účty hlavního sponzora - tabákové filmy Omega Group Tobacco. Společnost má dluh ve výši 53 milionů lari (více než 20 milionů dolarů). Daňové nedoplatky Iberia TV činí přibližně 87 tisíc lari (více než 23 tisíc dolarů). Obě společnosti patří do skupiny Omega Group.
"Televizní společnost Iberia vyčerpala veškeré finanční prostředky. Už jsme mluvili o tom, že útok na Omega Group přímo ovlivní firmu Iberia. V tomto okamžiku úřady dosáhly toho, co chtěly - televizní stanice Iberia byla pozastavena. Zatím nevíme, co říkat zaměstnancům, kteří přišli a nemohou pokračovat v jejich profesionální činnosti
," řekl novinářům šéf zpravodajství Iberia TV.
zdroj: satkurier.pl + sputnik-georgia.ru
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová III
20:00 Kamera na cestách
20:20 Bratři a sestry (29)
20:15 Polabí (30)
20:10 Ecce homo Homolka
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Láska na Langeoogu
20:10 Moja diagnóza
20:30 Dunaj, k vašim službám XII. (14)
20:20 Žena za pultem (4)