CryptoBox 800 UHD

Seriál Kameňák již tento pátek na TV Nova a TV Markíza

| redakce | tisk

Již tento pátek 22.2.2019 přinese TV Nova v Česku a TV Markíza na Slovensku seriálovou podobu úspěšné filmové série Kameňák. Na diváky čekají stovky vtipů a hvězdné herecké obsazení.

Příznivci Kameňáku se tak mohou těšit na své oblíbené hrdiny v čele s Václavem Vydrou, Pavlem Kikinčukem, Veronikou Žilkovou, Martinem Dejdarem, Alicí Bendovou, Oldřichem Navrátilem, Michalem Novotným, Zuzanou Slavíkovou a řadou dalších.

Klapka při natáčení seriálu Kameňák (foto: TV Nova)
▲ Klapka při natáčení seriálu Kameňák (foto: TV Nova)

Dnešní doba je plná stresu. Mysl si proto chce odpočinout, odreagovat se a rozveselit. A to je důvod, proč jsme pro naše diváky připravili tento humorný seriál. Věříme, že se na něj budou každý týden těšit,“ uvádí ke vzniku seriálového Kameňáku kreativní producent TV Nova Evžen Gogela. „Smutné věci dostávají člověka do skepse, zatímco smát se vtipům a historkám lze donekonečna. Veselá nálada možná rychle přejde, ale nikdy neomrzí,“ dodává.

V seriálu hraju učitelku Vlastičku, starou pannu. A musím říct, že jsem se této komické postavy zhostila s nadšením, protože sama mám velkou rodinu a žiju naprosto odlišným životem,“ vyjadřuje se ke své seriálové postavě Veronika Žilková. Ztvárnila zde jednu z hlavních rolí.

Záběr z natáčení seriálu Kameňák (foto: TV Nova)
▲ Záběr z natáčení seriálu Kameňák (foto: TV Nova)

Děj seriálu vychází ze stejného základu jako předešlé filmy založené na anekdotách. Odehrává se v Kameňákově, v němž sedí na radnici starosta Pepa Novák (Václav Vydra). Se svým zástupcem Bohoušem Beránkem (Pavel Kikinčuk) podají přihlášku do celorepublikové soutěže Pozitivní město roku. Ministerstvo slibuje vítězi sto milionů korun. Soutěžící však musí splnit řadu kladných kritérií, jako jsou rostoucí počet obyvatel, dobrá zdravotní péče, rozvinutý kulturní, společenský a sportovní život nebo čistota, což se Kameňákovu opravdu nikdy nedařilo. Ovšem starosta je schopen obětovat pro vítězství v soutěži naprosto vše...

zdroj: Nova