Místo pro Vaši reklamu

FilmBox uzavřel novou smlouvu s Paramount Pictures

| redakce | tiskobrázek k článku: FilmBox uzavřel novou smlouvu s Paramount Pictures

SPI/FilmBox dál expanduje na trzích střední a východní Evropy prostřednictvím nové smlouvy se společností Paramount Worldwide Television Licensing & Distribution. Také českým divákům kanálů FilmBox tato spolupráce přináší další špičkové filmy hollywoodské produkce, ať populární trháky či cenami ověnčené snímky předních režisérů.

Je mi potěšením oznámit uzavření smlouvy mezi Kino Polska TV S.A. a společností Paramount, kterou ocení předplatitelé kanálů FilmBox po celé střední a východní Evropě,“ říká Magdalena Blasiak, ředitelka akvizic ve společnosti SPI International. „Snažíme se našim divákům nabízet neomezený obsah té nejvyšší kvality, a zahrnutí dlouhé řady titulů z distribuce Paramount je další krok tímto směrem,“ shrnuje Magdalena Blasiak.

Od září se nabídka FilmBoxu rozšíří o desítky kritikou oceňovaných snímků i hollywoodských blockbusterů. Patří mezi ně třeba akční filmy jako 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází režiséra Michaela Baye nebo Světová válka Z s Bradem Pittem v hlavní roli, který se také objeví po boku Marion Cotillard v dramatu Spojenci. I Tom Cruise se předvede jako akční hrdina v Mission: Impossible - Národ grázlů od oscarového režiséra Christophera McQuarrieho či obou filmech série Jack Reacher. Fanoušci sci-fi se mohou těšit na Ghost in the Shell (Duch ve stroji) se Scarlett Johannson v roli kyborga nebo Star Trek: Do neznáma. A mezi novými tituly na obrazovkách FilmBox nechybí ani řada povedených komedií jako například Zoolander No. 2 s Benem Stillerem v hlavní úloze i režisérském křesle.

Tyto filmy a mnoho dalších titulů bude možno také streamovat či zhlédnout jako video na vyžádání prostřednictvím služby FilmBox Live.