CryptoBox 800 UHD

Orby TV si vybrala Eutelsat 117 West A pro novou DTH službu v USA

| redakce | tisk

První specializovaná služba satelitní televize typu pay-as-you-go startuje ve Spojených státech. Nová DTH služba se jmenuje Orby TV.

Společnost Orby TV zvolila služby Eutelsat Americas, dceřiné firmy francouzského operátora Eutelsat Communications, k poskytování DTH služby Orby TV na satelitu Eutelsat 117 West A. Mnohaletá dohoda na více transpondérů byla ohlášena na mezinárodní výstavě IBC 2019.

Orby TV bude využívat Eutelsat 117 West A s pokrytím USA k distribuci své satelitní televizní služby, která zahrnuje pay-as-you-go, desítky populárních stanic i bezplatné místní programy.

Orby TV si vybrala Eutelsat 117 West A pro novou DTH službu v USA
▲ Orby TV si vybrala Eutelsat 117 West A pro novou DTH službu v USA

Platforma Orby TV bude mít dva základní programové balíčky za cenu 40 USD (Essentials) nebo 50 USD (Extras) měsíčně až pro čtyři místnosti, přičemž jsou k dispozici volitelné prémiové balíčky a DVR služba. Všechny poplatky a daně jsou zahrnuty v měsíčních cenách.

Místní kanály a neomezené používání interaktivních programového průvodce Orby TV jsou poskytovány bez měsíčních poplatků i když se zákazník rozhodne přestat platit za službu Orby TV. Hardware Orby TV je možné pořídit ve všech zemích USA Best Buy a vybraných prodejnách Target U.S., u vybraných nezávislých prodejců nebo on-line s dopravou zdarma na www.orbytv.com.