CryptoBox 800 UHD

Lepší.TV se rozšířila o videotéku HBO

| redakce | tisk

Internetová televize Lepší.TV se rozšířila o videotéku HBO OD. Službu je tak možné aktuálně využívat na 23 značkách chytrých televizorů.

HBO OD je v podstatě videotéka HBO GO, která funguje v prostředí Lepší.TV. Zcela tak odpadá nutnost doinstalování další aplikace. HBO OD aktuálně přináší 1113 filmů a 384 celých seriálů všech žánrů, včetně možnosti přehrávání s českým dabingem, v původním znění, s titulky a také ve zvukové stopě 5.1.

Mezi nejoblíbenější seriály patří například Černobyl, který očaroval miliony diváků svou temnou atmosférou, stálé velice oblíbená Hra o trůny nebo Teorie velkého třesku. Z filmů to pak je oscarový Bohemian Rhapsody nebo Interstellar. Obrovská nabídka pořadů jednoduše uspokojí i ty nejnáročnější diváky a kromě toho umožňuje sledovat i kompletní série televizních seriálů nehledě na to, kdy byly vysílány. Dostupná je všem uživatelům Lepší.TV s předplaceným balíčkem HBO.

HBO OD v nabídce Lepší.TV
▲ HBO OD v nabídce Lepší.TV

HBO OD má v aplikaci Lepší.TV svou vyhrazenou sekci, která je k dispozici v horním menu. Po kliknutí se divák okamžitě dostává do záplavy nejrůznějších pořadů rozdělených do tří hlavních skupin - filmy, seriály a pořady pro děti. Vedle skupin se nachází tlačítko pro nastavení nejrůznějšího filtrování a uspořádání obsahu HBO OD.

Uživatel si může nastavit, zda chce zobrazovat pouze americké filmy z 80. let, dokumentární pořady z Evropy, animované dětské pořady nebo cokoli jiného. Možností, jak si upravit HBO OD přesně tak, jak vyžaduje, má doslova nekonečně mnoho. Pro pohodlnost samozřejmě nechybí ani tlačítko pro vyhledávání pořadů.