CryptoBox 800 UHD

trendSports - nový sportovní balíček pro abonenty Sky Deutschland

| redakce | tisk

Společnost TA2 Europe, nový B2B poskytovatel služeb pro pay-tv, uvedla na trh nový balíček se sportovními programy s názvem trendSports. Balíček si mohou objednat Zákazníci satelitní pay-tv služby Sky Deutschland.

Za pouhých 5,99 eur měsíčně obsahuje balíček trendSports čtyři sportovní kanály v HD rozlišení - EDGEsport HD, Sport1+ HD, Sportdigital Fussball HD a eSports1 HD.

Zákazníci s předplaceným programem Sportdigital Fussball získají automaticky další tři kanály z nového balíčku trendSports a to zdarma.

Balíček obsahuje více než 3 tisíce hodin přímých přenosů ročně a také sportovní zpravodajství, magazíny a dokumentární filmy. Distribuce balíčku trendSports se postupně má rozšířit do dalších platforem.

Společnost TA2 Europe GmbH licencuje a prodává speciální televizní kanály prostřednictvím satelitu, kabelu, OTT a IPTV v HD kvalitě. Konečnou zákaznickou podporu zajišťuje příslušný partner platformy.

EDGEsport je stanice pro zábavní a akční sporty z celého světa. Informuje o nejlepších událostech ve skateboardingu, snowboardingu, horských kolech, break dance, DMX, eSportech, kitesurfingu a různých vodních a motorových sportovních aktivitách.

Sport1+ vysílá přenosy z NBA a NHL. Přináší také elitní ženské tenisové turnaje a automobilové závody.

Sportdigital Fussball nabízí živé fotbalové zápasy z celého světa. Ráno fotbal z Asie, v posledne ze střední Evropy, odpoledne a večer ze západní Evropy a v noci ze střední a jižní Ameriky.

eSports1 vysílá nonstop zpráv o významným mezinárodních a národních událostí v e-sportech jako jsou FIFA 20, Dota 2, Counter-Strike, Overwatch nebo League of Legends.

technické parametry - Sportdigital Fussball HD, Sport1+ HD, EDGEsport HD, eSport1 HD:

Astra 1N (19,2°E), freq. 11,656 GHz, pol. V, SR 22000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK

zdroj: infosat.de