Quantcast

Aplikace Apple TV a Apple TV+ na televizorech LG

| redakce | tisk

Společnost LG Electronics (LG) v lednu na veletrhu CES představila své chytré televizory pro rok 2020 právě s aplikací Apple TV. Nyní uvádí na trh aplikaci kompatibilní také s chytrými televizory z roku 2019, a to ve více než 80 zemích.

Aplikace Apple TV, která je snadno přístupná ze spouštěče LG Home Launcher, umožňuje majitelům televizí LG přihlásit se k odběru a sledovat Apple TV+. Mezi lákadla této nové streamingové služby patří zejména pořady Apple Originals, jako jsou seriály The Morning Show, See, Servant nebo Little America.

Díky aplikaci Apple TV si mohou majitelé LG televizorů předplatit kanály služby. Prémiová varianta předplatného zahrnuje dostupnost služeb online i offline, je bez reklam a dostupný je také režim on demand. Díky aplikaci je také možné získat přístup ke knihovně videí iTunes a následně si koupit či pronajmout více než 100 000 filmů a televizních pořadů. Pro spuštění aplikace stačí kliknout na LG Magický ovladač.

Aplikace Apple TV a Apple TV+ na LG (foto: LG)
▲ Aplikace Apple TV a Apple TV+ na LG (foto: LG)

Televizory značky LG nabízejí uživatelům filmový zážitek s nejlepším obrazem a zvukem na trhu odpovídající neustále rostoucímu počtu programů od nejlepších světových tvůrců. Díky široké škále titulů dostupných v Dolby Vision je aplikace Apple TV ideálním řešením pro televizory LG. Společnost LG byla jedním z prvních, kdo si osvojil technologie Dolby. Dnes její nejnovější televizory nadále podporují technologii Dolby Vision, která uživatelům nabízí nejspolehlivější zážitek ze sledování s opravdu živými barvami, větší hloubkou a realistickým zvukem.

LG televizory z roku 2019 také podporují Apple AirPlay 2. Jde o funkci, která uživatelům umožňuje sdílet či zrcadlit obsah z vlastního iPhonu, iPadu nebo Macu přímo do televize LG. Uživatelé mohou na televizoru také přehrávat hudbu a synchronizovat ji s ostatními reproduktory kompatibilními s AirPlay 2 kdekoli v domácnosti.

Aplikace Apple TV a Apple TV+ na LG (foto: LG)
▲ Aplikace Apple TV a Apple TV+ na LG (foto: LG)

Podporovaná je také technologie Apple HomeKit, která majitelům umožňuje snadno a bezpečně ovládat svou televizi pomocí aplikace Home. Lze ji ovládat pomocí iPhonu, iPadu či hlasem díky Siri. To umožňuje její zapnutí a vypnutí, změnu hlasitosti, přepínání vstupů a ovládání dalších funkcí.

Majitelé televizí LG si teď mohou Apple TV vychutnat také na všech OLED LG televizorech z roku 2019, na NanoCell televizorech (série SM9X a SM8X) a koncem tohoto měsíce se aplikace Apple TV objeví také na vybraných UHD televizích (série UM7X a UM6X). Letošní modely televizí budou mít aplikace Apple TV a Apple TV+ k dispozici hned při jejich uvedení na trh. Modely z roku 2018 získají aplikaci koncem tohoto roku prostřednictvím bezdrátové aktualizace firmwaru.

zdroj: LG

Reklama
Vybrané články