CryptoBox 800 UHD

Volné vysílání programu FilmBox Premium

| redakce | tiskobrázek k článku: Volné vysílání programu FilmBox Premium

Pokud hledáte způsob, jak si v těchto dnech zvednout náladu, tak řešením může být řádná dávka kvalitní filmové zábavy! Právě tu přinášejí vybraní operátoři všem televizním zákazníkům v podobě přístupu ke kanálu FilmBox Premium - nejsledovanějšímu prémiovému placenému filmovému kanálu v zemi.

FilmBox Premium bude v průběhu následujících týdnů otevřený a přístupný všem předplatitelům vybraných TV operátorů. Zkontrolujte prosím, zda tomu tak je i u vašeho televizního operátora.

Jak je tedy možné zvednout si náladu? Předkrmem by mohla být romantická komedie Nestanu se tvojí ženou s legendární Michelle Pfeiffer jako Rosie, která se zakouká do přitažlivého kolegy. Tento snímek uvidíte už 25. března na FilmBox Premium.

Nestanu se tvojí ženou (foto: SPI)
▲ Nestanu se tvojí ženou (foto: SPI)

Ještě v březnu si budou diváci moci oddychnout s kanálem FilmBox Premium při sledování dalších filmů. Například si užít velké exotické dobrodružství s nekompromisní Angelinou Jolie v Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života. Pozoruhodným završením filmového měsíce bude komedie Kouzlo měsíčního svitu z pera Woodyho Allena.

Duben začne pěkně zostra trojicí kousků, které definitivně vtáhnou diváky do světa nekončící akce. Mistr svého žánru - Tom Cruise - zapůsobí na diváky stanice FilmBox Premium sofistikovanými kriminálními zápletkami plnými excelentních zvratů hned ve dvou filmech: Jack Reacher: Poslední výstřel a Jack Reacher: Nevracej se. Zážitek z akce vystupňuje film Muž na hraně, kde se z „nevinného“ pokusu o sebevraždu vyklube nečekaný tah ve hře o všechno.

Lara Croft (foto: SPI)
▲ Lara Croft (foto: SPI)

Divákům, kteří rádi nahlíží za horizont zítřků, předestře příběh hledání vlastní identity v napůl robotickém těle oslnivá Scarlett Johansson. Jako Major, téměř nedotknutelná šéfka elitní bojové jednotky, ukáže v brilantním sci-fi kousku Ghost in the Shell, že téma omezování lidské svobody je nadčasové. Komiksová historie tohoto díla symbolicky sahá do roku 1989.

Zastoupení budou mít během dubna na kanále FilmBox Premium také jiné žánry. Romantickou náladu a úsměv na rtech vykouzlí film Dopisy pro Julii. Dramatické chvíle prožijí diváci díky filmu Včera v noci a s příchutí mystéria i v ikonickém kousku The Circle, který přináší unikátní herecké duo - Tom Hanks a Emma Watson.

Dopisy pro Julii (foto: SPI)
▲ Dopisy pro Julii (foto: SPI)

Pro ještě větší porci filmového rozptýlení je k dispozici i další kanál - FilmBox, který je pro diváky volbou číslo 1 mezi všemi zpoplatněnými filmovými kanály v Česku. Mnoho zákazníků kabelových, satelitních a IPTV platforem má kanál FilmBox standardně dostupný ve své TV nabídce, tudíž si můžete zkontrolovat dostupnost i ve vašem přijímači.

Na kanále FilmBox bude ještě tento měsíc úřadovat svébytný Wesley Snipes ve filmu Sniper. Pro milovníky domácí produkce je připravená Iva Janžurová ve snímku Svatba jako řemen či Vlastimil Brodský ve filmu Ať žijí duchové!

zdroj: SPI