CryptoBox 800 UHD

TCL přináší na český trh nové QLED televize C81 a C71

| redakce | tisk

Společnost TCL Electronics představuje v evropské premiéře své dvě zcela nové produktové řady QLED televizorů TCL C71 a C81. Nové produktové řady jsou navrženy s využitím nejpokročilejších technologií, jsou cenově dostupné a díky prémiové kvalitě a výkonu, který nemá srovnání, přinášejí do domácností jedinečné obrazové detaily.

Nové modely jsou lokalizované pro český trh a plně podporují nový vysílací standard DVB-T2. U vybraných prodejců a distributorů jsou již nové modely k dostání nebo jsou dostupné v rámci předobjednávek. Na českém trhu jsou prodávány pod označením C815 a C715. Před označením je dále uvedena velikost uhlopříčky v palcích. Produktová řada C81 je dodávána ve velikostech 75, 65 a 55 palců, řada C71 pak 65, 55 a 50 palců.

Nové produktové řady využívají technologii Quantum Dot a nabízejí uživatelům zcela pohlcující vizuální zážitek díky realistickému zobrazení, které je navíc doplněno prémiovou technologií pro zvuk. Nové televizory C81 a C71 podporují Dolby Vision a rozlišení 4K HDR10+ pro neuvěřitelný jas a pozoruhodný kontrast v sytých barvách a jemných detailech.

TCL televizory (foto: TCL)
▲ TCL televizory (foto: TCL)

Technologie Dolby Atmos přináší do obou produktových řad dechberoucí prostorový a precizní zvuk. Řada C81 navíc využívá prvotřídní zvukový systém ONKYO, který přináší do domácností filmovou kvalitu zvuku. U této řady je navíc u velikostí 65 a 75 palců použita obrazovka se zobrazovací frekvencí 100 Hz. U velikosti 55 palců je pak použita vlastní technologie MEMC (Motion Estimation/Motion Compensation) se softwarem zajišťujícím krystalicky čistý obraz, který oslní a připoutá všechny smysly.

Televizory TCL C81 a C71 mají také celou řadu chytrých funkcí, zahrnutých do vlastního ecosystému umělé inteligence TCL AI-IN. Tyto funkce převratně mění potenciál televizorů díky optimalizovanému zvuku i obrazu. Nejnovější operační systém Android nabízí široké možnosti zábavy s využitím širokého spektra dostupných aplikací. K dispozici jsou i integrované služby Google Home a Assistant, hlasové ovládání i funkce T-cast a Chromcast a kompatibilita se službou Alexa. Elegantní design obou produktových řad navíc v podobě televizorů znamená perfektní doplněk domácností a přináší barvitý a personalizovaný zážitek domácího kina.

TCL - partner českého fotbalu (foto: TCL)
▲ TCL - partner českého fotbalu (foto: TCL)

Cena u produktové řady C81 začíná na 21 999 Kč včetně DPH (úhlopříčka 55 palců, na českém trhu pod modelovým označením TCL 55C815). Model s uhlopříčkou 75 palců, tedy TCL 75C815, se prodává za 49 990 Kč včetně DPH.

Cena u produktové řady C71 (TCL 50C715 s úhlopříčkou 50 palců) začíná na 17 999 Kč. Model s uhlopříčkou 65 palců, tedy TCL 65C715, se prodává za 26 990 Kč včetně DPH.