CryptoBox 800 UHD

Liga mistrů, Evropská liga zdarma na Servus TV

| redakce | tisk

Populární fotbalové soutěže Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA a nová Evropská konferenční liga UEFA se objeví od sezóny 2021/22 v živých přenosech na bezplatné televizní stanici Servus TV v Rakousku.

Od příštího léta bude Servus TV vysílat celkem 33 utkání z Ligy mistrů, Evropské ligy a Evropské konferenční ligy v přímých přenosech na televizi a v živých streamech na stránkách servustv.com.

Součástí balíčku práv jsou zápasy ve skupinové fázi, nejlepší hry ve vyřazovacím kole a finále her všech tří soutěží. V Lize mistrů (Champions League) má Servus TV právo prvního výběru pro středeční utkání a první výběr pro každé kolo Evropské ligy a Evropské konferenční ligy. Po odvysílání utkání může provozovatel ServusTV nabízet přenosy v rámci videotéky.

V Německu má práva na Evropskou ligu a Evropskou konferenční ligu RTL. Zbývající práva pro německé území patrně získala společnost DAZN.

Rakouská verze ServusTV je na satelitu z důvodu omezení vysílacích práv zakódována a dostupná bez pravidelných poplatků s kartou ORF.

zdroj: Digital Fernsehen