CryptoBox 800 UHD

ServusTV s právy na US Open a Erste Bank Open

| redakce | tisk | názory

Provozovatel rakouské privátní televize ServusTV získal televizní práva na volné vysílání pro alpskou republiku na dva tenisové turnaje - US Open v New Yorku a Erste Bank Open ve Vídni.

ServusTV získala dvouletá vysílací práva na volné vysílání ze druhého nejstaršího tenisového turnaje. Přímé přenosy z US Open z New Yorku odstartují 31. srpna 2020.

Další tenisové přenosy mohou diváci na ServusTV očekávat 26. října 2020, kdy bude zahájen turnaj Erste Bank Open ve Vídni. Od podzimu bude stanice oficiálním televizním partnerem a hostitelem vysoce dotovaného turnaje ATP 500 a v nadcházejících pěti letech bude vysílat 4 hry denně, včetně zápasů Dominika Thiema. Vedle televizních práv získal provozovatel také online a mobilní vysílací práva.

Rakouská verze stanice ServusTV bude US Open vysílat živě z Flushing Meadows od 31. srpna 2020 a Erste Bank Open z vídeňské městské haly od 26. října 2020. Diváci mimo území Rakouska mohou přenosy sledovat na německé verzi stanice Eurosport, jež vysílá FTA v SD rozlišení ze satelitního systému Astra (19,2°E).

Rakouská mutace programu ServusTV je zakódována a dostupná jen zákazníkům s kartou ORF Digital.

zdroj: DigitalFernsehen

zdroj: Digital Fernsehen

názory čtenářů