CryptoBox 800 UHD

VTi 15.0.0 - nové image pro VU+ boxy

| redakce | tisk | názory

Vývojový tým VTi (Vu+ Team image) uvolnil dlouho očekávanou patnáctou verzi svého image pro multimediální set top boxy Vu+. Nový image je možné stahovat z oficiálních stránek projektu VTi.

Nové VTi 15 podporuje nejnovější modely Vu+ - konkrétně Vu+ Solo2, Vu+ Duo2, Vu+ Solo SE V1/V2, Vu+ Zero, Vu+ Solo 4K, Vu+ Uno 4K, Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Uno 4K SE, Vu+ Zero 4L, Vu+ Duo 4K a Vu+ Duo 4K SE.

Co je konkrétně v novém VTi image nového autoři projektu neuvádějí. Nicméně zásadní novinkou je podpora přijímače Vu+ Duo 4K SE, který se má na trhu objevit 15. října 2020.

Image VTi 15 je opět multijazyčné - s uživatelem může komunikovat anglicky, německy, nizozemsky, italsky, turecky, dánsky, polsky, rusky, ukrajinsky, česky, arabsky, francouzsky, švédsky, portugalsky, řecky, bulharsky a maďarsky.

V image je podpora řady užitečných funkcí a rozšíření - například podpora FTDI chipsetu čtečky karet pro smargo a easymouse2, rozšířené funkce v seznamu filmů, podpora opožděného dekódování ve standby módu (pouze u přijímačů Solo 4K, Uno 4K, Uno4K SE, Ultimo 4K, Zero 4K, Duo4K SE, Duo 4K).

Nový image najde zájemce na stránkách VTi. Aktualizaci image by měl provádět jen technicky zdatný uživatel. Před upgradem image se vřele doporučuje provést zálohu stávajícího image pro případný snadný návrat k původní funkční konfiguraci.

názory čtenářů