TA3 odchází ze slovenského DVB-T
| redakce | tiskNa klasickou pozemní anténu již brzy diváci na Slovensku nenaladí zpravodajskou televizi TA3. Provozovatel této stanice se rozhodl opustit DVB-T a poskytovat svůj program jen prostřednictvím placených balíčků u televizních operátorů. Volně zůstane jen na webu.
TA3 potvrdila svůj odchod z DVB-T. Podobně se k vypnutí stanice v pozemním vysílání vyjádřil i operátor pozemních multiplexů, společnost Towercom. Vysílání TA3 na běžnou anténu skončí po 1. listopadu 2020. Uvedl portál Živé.sk.
Divákům slovenského pozemního vysílání zůstanou zdarma k dispozici už jen stanice Jednotka (HD), Dvojka (HD), Trojka (HD), JOJ, JOJ Plus, WAU a TV Lux. Ostatní stanice jsou součástí placené služby Plustelka.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Modrá krev III: Strachwitzové
20:20 Extrémní proměny Slovensko
20:15 Kamarádi (101)
20:10 Strážmistr Topinka (3)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy vo Verdone
21:00 Pohľady na budúcnosť (2/4)
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko