Quantcast

Sky Comedy a Sky Crime od dubna ve Sky Deutschland

| redakce | tisk

Dne 1. dubna 2021 německá satelitní pay-tv platforma Sky Deutschland rozšíří svoji programovou nabídku o dva nové televizní kanály - Sky Crime a Sky Comedy. Podobné stanice byly zařazeny do nabídky britské platformy Sky v říjnu 2019, respektive v lednu 2020.

Co nabídnou německé verze Sky Crime a Sky Comedy?

Sky Crime se stane novým domovem pro pořady o kriminalitě. Vedle exkluzivních premiér HBO jako "The Vow", filmové produkci takových jako "Mark of a Killer", nový kanál na platformě Sky nabídne také vlastní produkci. Jedním z nejočekávanějších bude dokument Sky Original "Wirecard Scandal", který bude uveden 13. května a bude o jednom z největších obchodních skandálů v Německu.

Sky Comedy a Sky Crime (foto: Sky)
▲ Sky Comedy a Sky Crime (foto: Sky)

Dále ze Sky Originals nabídne "Schwarzer Schatten - Serienmord im Krankenhaus" o Nielsovi Högelovi, největším sériovém vrahovi v německé kriminální historii, adaptaci podcastu "Verbrechen von nebenan" s Philippem Fleiterem a "Anwälte des Bösen - zwischen Gesetz und Gewissen" jsou již ve výrobě a na Sky Crime se objeví ještě v tomto roce.

Sky Comedy bude vysílat nejlepší německé komedie, široký výběr lokální a mezinárodní produkce Sky Originals a exkluzivní formáty HBO a Showtime.

Jeden z nejúspěšnějších německých komiků, Dieter Nuhr, bude mít od 1. dubna vlastní relaci „Eine kurze Geschichte des Humors“ v rámci titulů Sky Original. Úspěšný britský formát „Spitting Image“ se v německé premiéře představí s novými epizodami od 6. dubna.

zdroj: satkurier.pl

Reklama
Vybrané články