CryptoBox 800 UHD

Polsko: Canal+ Domo a Canal+ Kuchnia již od 15. dubna

| redakce | tisk

Od 15. dubna 2021 dva lifestylové kanály z portfolia CANAL+ budou v Polsku fungovat pod novými názvy. Stanice Domo+ bude přejmenována na Canal+ Domo a stávající program Kuchnia+ se představí pod novým brandem Canal+ Kuchnia.

Stanice budou nadále svým divákům přinášet známé pořady, stejně tak i mnoho nových titulů o různé tématice.

"Cílem změn je lepší využití síly značky CANAL+ a zdůrazněné tématické rozmanitosti programové nabídky pod značkou CANAL+. Stanice CANAL+ Domo a CANAL+ Kuchnia svým bohatým programem již léta dokonale doplňují naši širokou nabídku seriálů, filmů a sportů. Jejich obsah nyní podílí zastřešující značka CANAL+ a naopak," říká Małgorzata Seck z CANAL+.

Stanice Canal+ Kuchnia a Canal+ Domo
▲ Stanice Canal+ Kuchnia a Canal+ Domo

Na diváky CANAL+ Kuchnia čekají ty nejlepší pořady, které odhalí zákulisí zdravého životního stylu a uvedou je do tajů kulinářského umění a kulinářsko-cestovních produkcí objevující tajemství kuchyní po celém světě.

Stanice CANAL+ Domo bude vysílat poradny, divákům přinesou spoustu inspirací a praktických tipů na změny a renovace interiérů. Divákům nabídne také praktické a snadno použitelné tipy, díky nimž si každý z diváků bude moci splnit svůj sen pěstování na zahradě, doma nebo na balkóně.

Stanice Kuchnia+ začala vysílat 30. září 2006 jako Kuchnia.tv. Poté 11. listopadu 2011 byla přejmenována na stávající název. Domo+ začal vysílat 20. září 2008 jako Domo.tv a 11.11.2021 změnil název na dosavadní. Obě stanice jsou dostupné zákazníkům DTH služby Platforma Canal+ a také v nabídce některých kabelových operátorů, stejně tak i online na platformě canalplus.com.

zdroj: satkurier.pl