Gold TV odstartovala FTA na 13E
| redakce | tiskV multiplexu operátora M-Three Satcom se na satelitním systému Eutelsat Hot Bird na pozici 13°E objevil nový bezplatný ( FTA) kanál z Itálie - Gold TV. Vysílání je šířeno v MPEG-4 v SD rozlišení.
Gold TV je televizní stanice se všeobecným obsahem. Programové schéma je založeno především na sportovních postřezích a také na aktuálních lokálních informací pro oblast Lazia, pro kterou vysílá. V pozemním vysílání v Itálii je stanice na 11. pozici v LCN.

Stanice byla doposud šířena přes satelit jen v tzv. distribučních multiplexech v režimu multistream na družici Eutelsat 9B (9°E) v italském svazku. Z pozice 13°E osloví diváky DTH příjmu nejenom v oblasti Lazia, celé Itálie ale v celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Tedy v oblastech pokrytí signálem ze satelitů Hot Bird.
technické parametry - Gold TV:
• Eutelsat Hot Bird 13C (13°E), freq. 11,642 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK, FTA
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vánoční příběh
20:00 Kam se poděla sedmá rota?
20:20 Šťastný nový rok
20:15 Farma Vojty Kotka
20:10 Nástrahy velkoměsta
20:05 Vítejte ve světě Andrého Rieu (1, 2/10)
20:30 Čo ja viem
20:10 Zdena Studenková - sila a krehkosť
20:30 Mesto tieňov (1)
20:20 Vánoční městečko