Quantcast

Dokument Vuelta a Espana na Eurosportu

| redakce | tisk

Dokument mapující sportovní přerod skialpinisty do cyklistického pelotonu. Anton Palzer zahájí přenosy letošní Vuelty a Espana společnosti Warner Bros. Discovery Sports.

Pořad Breaking the Cycle, který vznikl ve spolupráci s Red Bull Media House, se bude vysílat od pondělí 15. srpna (21:00) na stanicích Eurosport a GCN+. Nabídne 45 minut ze zákulisí přechodu německé hvězdy od zimních sportů k profesionální cyklistice v silničním týmu BORA-hansgrohe s cílem startovat na Vueltě a Espana v roce 2021.

Dokument zachycuje vnitřní myšlenky Antona Palzera, který vysvětluje, proč se rozhodl změnit sport, a jeho nervozitu po připojení k respektovanému týmu, jakým je BORA-hansgrohe.

Ilustrační foto (foto: Bettini Photo/Eurosport)
▲ Ilustrační foto (foto: Bettini Photo/Eurosport)

Snímek Breaking the Cycle by měl fanoušky naladit na třetí a poslední grandtour letošního roku Vueltu a Espana, v níž bude Slovinec Primož Roglič, stejně jako Palzer bývalý profesionální sportovec v zimních sportech, útočit na bezprecedentní čtvrtý titul za sebou.

Jednadvacetietapový závod odstartuje v pátek 19. srpna v Utrechtu - teprve počtvrté v historii závodu mimo Španělsko - a bitva o červený trikot vyvrcholí v neděli 11. září v Madridu.

Ilustrační foto (foto: Bettini Photo/Eurosport)
▲ Ilustrační foto (foto: Bettini Photo/Eurosport)

Společnost Warner Bros. Discovery Sports bude vysílat grandtour Vuelta a Espana v Evropě, východní Asii, na indickém subkontinentu a v asijsko-pacifickém regionu na stanicích discovery+, Eurosport a GCN+, přičemž každou etapu bude možné sledovat ŽIVĚ na všech jejích platformách.

Vuelta a Espana - klíčová data
Pondělí 15. srpna - Breaking The Cycle na Eurosportu 1 a GCN+
Pátek 19. srpna - 1. etapa - Utrecht (23,2 km, týmová časovka)
Úterý 23. srpna - 4. etapa - Vitoria-Gasteiz - Laguardia (153 km)
Čtvrtek 25. srpna - 6. etapa - Bilbao - Pico del Jano (180 km)
Sobota 27. srpna - 8. etapa - La Pola Llaviana - Colláu Fancuaya (154 km)
Úterý 30. srpna - 10. etapa - Elche - Alicante (31 km, individuální časovka)
Neděle 4. září - 15. etapa - Martos - Sierra Nevada (149 km)
Čtvrtek 8. září - 18. etapa - Trujillo - Piornal (192 km)
Sobota 10. září - 20. etapa - Moralzarzal - Puerto de Navacerrada (181 km)

Reklama
Vybrané články