Quantcast

Andrea Pivarčiová, šéfka sekce komunikace, odchází z RTVS

| redakce | tisk

Z pozice ředitelky sekce komunikace RTVS odchází k 15. září 2022 Andrea Pivarčiová, která do veřejnoprávního média nastoupila v červnu 2020. Vedením sekce komunikace RTVS bude od 16.9. pověřená současná ředitelka sekce marketingu RTVS Zuzana Ťapáková.

S paní Pivarčiovou jsme sa dohodli na ukončení vzájemné spolupráce. Děkujeme ji za dva roky, které v RTVS odpracovala. Jistě to nebylo z hlediska externí komunikace jednoduché, RTVS procházela složitým obdobím. Osobně jsem vnímal, že pod jejím vedením byla komunikace značky RTVS v médiích intenzivnější. S paní Pivarčiovou jsem po nástupu do RTVS měl dobrou vzájemnou profesionální spolupráci a nevylučuji ji ani v budoucnosti. Naše dohoda byla z obou stran velmi korektní,“ uvedl generální ředitel RTVS Ľuboš Machaj.

Mým klíčovým cílem bylo nastavit komunikační procesy tak, aby jsme proaktivně informovali diváků a posluchače o RTVS - o jej programech, relacích a osobnostech a zároveň, aby jsme efektivně spolupracovali i s kolegy z jiných médií. Věřím, že spolu s mým týmem se nám to podařilo a že i díky tomu RTVS získává stále více diváků a posluchačů. Práce v RTVS pro mne osobně byla výjimečná a také touto cestou děkuji všem kolegům a spolupracovníkům. Samozřejmě, nadále zůstávám věrnou divačkou a posluchačkou kvalitních programů, které RTVS přináší,“ okomentovala Andrea Pivarčiová.

zdroj: RTVS

Reklama
Vybrané články