Quantcast

Slovenská herní stanice Chuck TV skončila

| redakce | tisk

Game over. Vysílání slovenské tématické stanice Chuck TV bylo na konci roku 2022 ukončeno. Na její programové pozici se nyní vysílá krátká animace s informací o ukončení vysílání.

Stanice poskytovala svůj signál v HD a 4K rozlišení. Operátor slovenské B2B a DTH platformy Fotelka šířil zmíněnou stanici volně ( FTA) v HD rozlišení. Doposud na její programové pozici může divák vidět zmíněnou animaci.

Chuck TV vysílá už jen animaci
▲ Chuck TV vysílá už jen animaci

Chuck TV začala vysílat zkušebně koncem dubna 2021. Pravidelné vysílání odstartovala začátkem května stejného roku. Chuck TV byl první hybridní stanicí na českém a slovenském trhu zaměřenou na elektronické sporty (e-sporty). Provozovatel stanice se dohodl na spolupráci s e-sportovními asociacemi ze Slovenska a České republiky a díky tomu vysílal turnaje a ligy nejoblíbenějších her jako například Counter-Strike, LOL, DOTA či FIFA.

Kromě e-sportu stanice Chuck TV vysílala i množství vlastních relací zaměřených převážně na novinky z oblasti her, moderních technologií a životního stylu hráčské komunity.

bývalé technické parametry - Chuck TV HD (vysílání zde bylo ukončeno!):

Belintersat 1 (51,5°E), freq. 11,290 GHz, pol. H, SR 45000, FEC 8/9, DVB-S2/8PSK, FTA

Reklama
Vybrané články