Quantcast

Seriál Poker Face od 15. září na SkyShowtime

| redakce | tisk

SkyShowtime dnes oznámila premiéru prvních dvou epizod Poker Face, které budou k dispozici exkluzivně na SkyShowtime od 15. září. Nové epizody budou k dispozici každý pátek.

Z tvůrčí dílny Riana Johnsona přichází Poker Face, desetidílný mysteriózní seriál sledující Charlie Cale v podání Natashy Lyonne, která má mimořádnou schopnost odhalit, když někdo lže. Vydává se na cestu ve svém Plymouth Barracuda a na každé zastávce se setkává s novými postavami a podivnými zločiny, při kterých si nedokáže pomoct a musí je jednoduše vyřešit.

Seriál Poker Face nabídne služba SkyShowtime (foto: SkyShowtime)
▲ Seriál Poker Face nabídne služba SkyShowtime (foto: SkyShowtime)

Seriál získal nadšené recenze a na serveru Rotten Tomatoes se rychle stal „čerstvým“ a získal 98% hodnocení kritiků.

V hlavní roli se představí Natasha Lyonne, která je zároveň výkonnou producentkou společnosti Animal Pictures, a také napsala a režírovala jednu z epizod tohoto seriálu. V Poker Face účinkuje celá řada známých hvězd, jako například: Adrien Brody, Angel Desai, Audrey Corsa, Benjamin Bratt, Brandon Michael Hall, Charles Melton, Chelsea Frei, Cherry Jones, Chloë Sevigny, Clea DuVall, Colton Ryan, Danielle MacDonald, Dascha Polanco, Ellen Barkin, Hong Chau, Jasmine Aiyana Garvin, Jack Alcott, Jameela Jamil, Joseph Gordon-Levitt, Judith Light, Leslie Silva, Lil Rel Howery, Luis Guzmán, Megan Suri, Niall Cunningham, Nicholas Cirillo, Nick Nolte, Reed Birney, Rhea Perlman, Ron Perlman, Rowan Blanchard, S. Epatha Merkerson, Shane Paul McGhie, Simon Helberg, Stephanie Hsu, Tim Blake Nelson nebo Tim Meadows.

Výkonnými producentkami jsou Nora a Lilla Zuckerman. Dalšími výkonnými producenty jsou Ram Bergman, Natasha Lyonne, Nena Rodrigue a Iain B. MacDonald spolu s výkonnými koproducentkami Mayou Rudolph a Danielle Renfrew Behrens. Poker Face z produkce společností T-Street, MRC a Animal Pictures je distribuován společností Paramount Global Content Distribution.

zdroj: SkyShowtime

Reklama
Vybrané články