Široká nabídka DVB-T antén

Polsko: Fishing and Hunting Channel odstartuje později

| redakce | tiskobrázek k článku: Polsko: Fishing and Hunting Channel odstartuje později

1. listopadu měla odstartovat polská verze stanice Fishing and Hunting Channel. Termín vstupu stanice byl ale odložen kvůli probíhajícím jednáním s provozovateli místních platforem ohledně distribuce stanice. Podle neoficiálních informací by se program měl objevit ve dvou ze tří polských satelitních platforem.

Firma Media Production, která stanici zastupuje, nechce přistoupit na politiku exkluzivity distribuce stanice v DTH v Polsku. Provozovatel stanice se rozhodl, že ve vysílání Fishing and Hunting Channel se objeví také polská produkce. Zpočátku se bude jednat o sérii pořadů o rybolovu.

Je zajímavé, že představitelé polských platforem zpochybnili možnosti rozšíření nabídky o Fishing & Hunting Channel. Cyfrowy Polsat je opatrný v případném rozšíření nabídky, zástupci Cyfra+ a paketu N informovali, že v nejbližší době se tento program neobjeví v jejich platformách.

Stanice Fishing & Hunting Channel patří maďarské společnosti IKO Media Group a je věnován rybolovu a lovu. Stanice se již vysílá v Maďarsku, Rumunsku, České republice a na Slovensku prostřednictvím platformy Digi TV.

zdroj: satkurier.pl