Z1: Zaměstnancům nic nedlužíme
| redakce | tiskZ1, česká zpravodajsko-publicistická stanice, se dnes vyjádřila k medializovaným problémům ohledně dluhů svým zaměstnancům. Podle Z1 nic svým zaměstnancům nedluží.
"Televize Z1 se důrazně ohrazuje proti tvrzení, že cokoli dluží svým zaměstnancům. Jakékoli jiné tvrzení se nezakládá na pravdě
," uvedla dnes Ivana Dubášová, vedoucí PR televize Z1 a dodává: "pokud jde o dnes medializovaný případ externí spolupracovnice Markéty Klibi, kterou zmiňují dnešní Hospodářské noviny, její poslední faktury jsou dnes po splatnosti pouhé 3 dny
".
"Přechodné problémy s dochvilností plateb vedení televize ve spolupráci s investorem intenzivně řeší. Veškeré závazky televize Z1 budou samozřejmě uhrazeny
," doplnila I. Dubášová ze Z1.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)