ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
TereBox T2

Nova Sport 2 má satelitní licenci, Nova Sport se změní na Nova Sport 1

| Tisk

Společnost CET 21, provozovatel televizní skupiny Nova, může spustit další sportovní stanici. Český regulátor médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) na svém posledním zasedání udělil licenci pro kanál Nova Sport 2.

CET 21 získala vysílací licenci pro šíření programu Nova Sport 2 prostřednictvím zvláštních přenosových systémů (internetu na VOYO) a rovněž distribuci programu přes satelit.

Nova Sport 2 bude podle licenčních podmínek sportovní kanál, který se bude vysílat na území České republiky a Slovenské republiky. Stanice bude poskytována v češtině. Satelitní i internetová licence platí 12 let.

Český regulátor zároveň informuje slovenský protějšek RVR (Rada pro vysílání a retransmisi), že na území Slovenska může být poskytován program Nova Sport 2 s českou licencí.CET 21 také získala "internetovou" licenci pro stanici Nova Sport 1. Sportovní program Nova Sport 1 může vysílat v Česku i na Slovensku v češtině. I tato licence platí 12 let.

Stávající program Nova Sport bude přejmenován na Nova Sport 1. RRTV dala přejmenování programu zelenou. Skupina Nova tak bude mít dva sportovní program pod značkou Nova Sport.

redakce

Vybrané články