Quantcast

Anglická Premier League zůstane exkluzivně na Nové DIGI TV další 3 sezóny

| Tisk

logo Český satelitní operátor DIGI Czech Republic (DIGI CZ), který provozuje satelitní televizi Nová DIGI TV, získal v krátké době exkluzivní práva na další prestižní fotbalovou soutěž. Po španělské fotbalové lize - La Liga, oznámil satelitní operátor nákup exkluzivních práv na anglickou Premier League pro Českou republiku i Slovensko. Nová DIGI TV se tak stává jedinou televizní platformou, na které bude možné v příštích třech sezónách sledovat anglickou Premier League.

DIGI CZ, v jejíž programové nabídce má Premier League pevné místo již řadu let, získala práva na vysílání nejvyšší anglické fotbalové ligy na další tři sezóny 2016/2017, 2017/2018 a 2018/2019 a to exkluzivně pro Českou republiku i Slovensko. „V poslední době jsme zaznamenali řadu dotazů od našich diváků, zda budeme na Nové DIGI TV pokračovat s vysíláním zápasů anglické Premier League i v další fotbalové sezóně. Osobně mě moc těší, že jsme našim fotbalovým fanouškům mohli udělat radost a zajistili si exkluzivní vysílací práva rovnou na další tři roky,“ řekl Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI Czech Republic.

Pracujeme na tom, aby Nová DIGI TV byla jasnou volbou číslo jedna pro sportovní fanoušky, ale záleží nám i na tom, abychom měli skvělou nabídku také pro všechny ostatní diváky,“ dodal Vladimír Rusnák.Nový majitel DIGI CZ, kterým je investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, posledními investicemi do sportovní programové nabídky potvrzuje, že pokračuje v promyšleném budování silné satelitní televize. „Náš cíl se nemění, chceme vrátit Novou DIGI TV na první místo mezi placenými televizemi v ČR. Po úspěšných akvizicích dvou nejlepších fotbalových soutěží planety - La Ligy a Premier League – nevylučujeme nákup dalších exkluzivních práv,“ uvedl výkonný ředitel DIGI CZ Vladimír Rusnák. Celkové investice LAMA ENERGY GROUP do Nové DIGI TV se odhadují na stovky miliónů Kč a projevují se jak v modernizaci používaných technologií, tak rozšiřováním programové nabídky a zajištěním diváky žádaného exkluzivního programu. Další novinkou od DIGI CZ v letošním roce bude start nové OTT platformy s pokročilými funkcemi pro diváky, kteří preferují sledování televize přes internet na mobilních zařízeních, chytrých telefonech, tabletech nebo přímo na televizi.

DIGI CZ je přední český operátor satelitního televizního vysílání, který na českém trhu působí od roku 2006 pod obchodní značkou DIGI TV a od října 2015 pod obchodní značkou Nová DIGI TV. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP. DIGI CZ si udržuje silnou pozici na poli digitálního vysílání zejména stabilní cenovou politikou, širokou nabídkou a exkluzivními programy. DIGI CZ je jediným čistě českým satelitním operátorem na trhu. Všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.

redakce

Reklama
Vybrané články