Quantcast

Magio Sat se rozšiřuje o XL balíček

| Tisk

logo Operátor satelitní DTH služby Magio Sat rozšiřuje nabídku o XL balíček s více než 100 programy, mobilní televizí Magio GO automaticky zdarma a možností rozšířit si nabídku o další prémiové balíčky.

Společnost Slovak Telekom (ST) rozšíří svoji satelitní platformu Magio Sat o nejvyšší multikanálový balíček Magio Sat XL. Nejvyšší balíček bude zahrnovat přes 100 programů různých žánrů - od dětských, přes sportovní, dokumentární, hudební až po filmové programy pro náročné diváky a rovněž i nabídku pro dospělé.

Magio Sat nabízí i množství exkluzivního obsahu - dětský kanál Ťuki TV a rovněž i sportovní přenosy z fotbalové Ligy mistrů UEFA, anglické Premier League a španělské La Ligy. Vedle toho mohou diváci sledovat i řadu dalších přenosů - mj. hokejovou KHL s bratislavským Slovanem, prestižní Formuli 1 a jiné sportovní soutěže.

Balíček XL bude v první fázi obsahovat tyto kanály:

- filmové a seriálové kanály: Filmbox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Premium HD, FilmBox Plus, Comedy Central.
- edukativně-dokumentární kanály: Da Vinci Learning, DOQ, DocuBox,
- sportovně-lifestylové kanály: Golf Channel, Auto Motor Sport, Ginx,
- hudebné kanály: VH1 Classic, MTV Hits,
- kanály s obsahem pro dospělé: Dusk, XMO, Eroxxx.

Vedle nich mohou diváci Magio Sat s balíčkem XL sledovat i stanice, které jsou v nižších balíčcích M a L:Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, Doma, JOJ HD, Plus, Wau, Dajto, TV LUX, Credo TV, TA3, ČT 1 HD, ČT 2 HD, ČT 24, TV Sonce, AMC, Disney Channel, Nick Jr., Minimax, JimJam, Eurosport 1, Eurosport 2, Sport 1, Nova Sport 1, Spektrum, Travel Channel, Viasat History, Viasat Explorer, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, Fishing & Hunting, Discovery Channel, Discovery ID, TLC, Animal Planet, CCTV 9 Documentary, TV Paprika, Fashion TV, FilmBox, Film Europe, AXN, VH-1, MTV Europe, UTV, Senzi TV, Šlágr TV, Inedit TV, Al Jazeera English, CCTV News, Publika TV, RTV, Private TV, Ťuki TV, JOJ Cinema, Duck TV, Nickelodeon, Megamax, Disney Junior, DIGI Sport 1, DIGI Sport 2, DIGI Sport 3, DIGI Sport 4, Sport 2, Mooz Dance HD, Discovery Science, Discovery World, History, Spektrum, Viasat Nature, Crime and Investigation, CBS Reality, CBS Drama, AXN Black, AXN White, MTV Dance, MTV Rocks, Mezzo, Sláger (HU), Mark Dorcel a Super One.

Základní cena XL balíčku je stejná jako u IPTV varianty - tedy 20 eur. Cena se může snížit s kombinací s jinými službami operátora v rámci Chytrého balíčku a Magenta 1.

Stejně jako při jiných projektech získá zákazník při aktivaci automaticky i mobilní televizi Magio GO zdarma, se kterou může sledovat televizi až na třech zařízeních současně.

K dispozici jsou i prémiové balíčky HBO + Cinemax + HBO GO, Maďarský Extra s 27 maďarskými kanály ale i HD balíček s rozšířenou nabídkou sportovních stanic v HD rozlišení.

redakce

Reklama
Vybrané články