TereBox T2

Prima MAX, Nova 2, Nova Gold od listopadu ve freeSATu

| Tisk

logo Další programy míří do nabídky operátora satelitní placené televize freeSAT. Od 1.11.2017 bude svým zákazníkům v České republice poskytovat další programy českých komerčních skupin Nova a Prima. Konkrétně Nova 2, Nova Gold a Prima MAX. Všechny tyto stanice se stanou součástí balíčku freeSAT Light.

Filmoví fanoušci jistě ocení přidání programu Prima MAX, který jim přinese nejen spousty populárních filmových trháků, ale také další české a světové filmové premiéry. Program bude k nalezení na pozici 9.

Také Nova 2 přinese spoustu legrace. Tento program se zaměřuje především na komediální a zábavné pořady a seriály. Přináší nejen premiérový tuzemský obsah, ale také populární zahraniční zábavné show. Nova 2 divákům nabízí širokou řadu sitkomů, oblíbených televizních seriálů, animovaných pohádek pro děti, ale také zpravodajství. Program bude dostupný na pozici 20.

Nova Gold připomene divákům ty nejúspěšnější pořady z historie TV Nova. Program bude k naladění na pozici 21.

technické parametry - Nova 2, Nova Gold, Prima MAX:

satelit: Thor 6 (0,8°W)
frekvence: 12,380 GHz
polarizace: vertikální
SR: 30000
FEC: 3/4


norna: DVB-S2
modulace: 8PSK

Kanály Nova Gold, Nova 2 a Prima MAX budou poskytovány v MPEG-4/SD rozlišení. Pro příjem proto bude nutný satelitní přijímač, který tento formát podporuje.

Prima MAX, Nova Gold a Nova 2 nejsou jedinými programovými novinkami operátora v poslední době. Od 1. září nabízí zákazníkům v Česku a na Slovensku program Golf Channel. Tento program vysílá nepřetržitě každý den, diváci se tak mohou těšit na spousty živých turnajových přenosů, dokumentárních cyklů o golfu, o slavných golfových hráčích, atp. Golfoví začátečníci pak jistě ocení např. instruktážní videa. Golf Channel se nachází na pozici 78.

Klientům freeSATu na Slovensku také nabízí program Prima PLUS, mezinárodní verzi programu české komerční skupiny Prima.

redakce

Vybrané články