TereBox T2

Epic Drama HD a Power TV - nové programy v nabídce Skylinku

| Tisk

logo Nabídka česko-slovenské satelitní platformy Skylink se rozšiřuje o dva nové televizní programy - seriálovou stanici Epic Drama HD a hudební program Power TV.

Od 21. 8. 2018 se programová nabídka Skylinku opět rozšíří o seriálový program - do placených balíčků Smart, Flexi 10, Multi, Kombi a Komplet nově přibyde seriálový kanál Epic Drama HD.

Program Epic Drama HD, nový domov výpravných dramat cílí na muže a ženy ve věku nad 25 let, avšak zaujme všechny fanoušky dramatického žánru, kteří se mohou těšit na nepřetržitý přístup k velkolepým seriálovým titulům celého žánrového spektra, kde nechybí zločin a záhady, adaptace klasických literárních děl, politika a boj o moc, válečná dramata, akční a dobrodružné příběhy, skutečné historické události ani svět fantazie. Epic Drama se od konkurence liší svojí pestrou nabídkou složenou ze špičkových světových děl a od září nabídne mimo jiné seriál podle klasické legendy, Beowulf: návrat do Shieldlands, historické drama Tudorovci (4. řada) nebo detektivní seriál Endeavour.

logo Od začátku srpna je také pro všechny zákazníky Skylinku dostupný nový hudební program Power TV, který Vám nabízí nejžhavějšími hity z České republiky, Slovenska a celého světa. Nalaďte si ty nejlepší hity.

technické parametry - Epic Drama HD:
satelit: Astra 3B (23,5°E)
kmitočet: 11 876 MHz
polarizace: Horizontální
symbolová rychlost: 29 900 kS/s
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK
pilot: ON
pozice ve FastScan: 89

technické parametry - Power TV:
satelit: Astra 3B (23,5°E)


kmitočet: 12 363 MHz
polarizace: Vertikální
symbolová rychlost: 29 500 kS/s
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK
pilot: ON
pozice ve FastScan 44

redakce

Vybrané články