WAR svět válek po rebrandu rozšíří nabídku dokumentů

| Tisk

Dne 1. prosince 2019 dojde k rebrandu tématických programů Československé filmové společnosti. Některé stanice změní svůj název a rozšíří svůj záběr o další typy pořadů.

Program KinoSvět bude od 1.12.2019 vysílat pod názvem CS Mystery, noční hororový kanál Horor film pod novým označením CS Horror. Stanice WAR svět válek se představí pod názvem CS History. Změny schválila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém 13. zasedání konaném v tomto týdnu.

Diváci se podle provozovatele změn nemusejí obávat. O své oblíbené relace nepřijdou. Program, na který si zvykli, zůstane zachovaný, bude rozšířený o další témata.

Anglicko-český název stanice WAR svět válek bude od prosince změněn na CS History. Divákům již nebude přinášet jen pořady s vojenskou a konspirační tématikou ale i historické relace věnované širší škále témat. V roce 2020 se diváci mohou tšěit na sérii "Na bitevním poli" či "Hrdinové nebes".

Fanoušky hororů najdou v příštím roce na CS Horror hororové filmové chuťovky jako "Tichý experiment", "Hrozná minulost", "Chlapec" či nejnovější části oblíbené série "Saw: Hra o přežití".

CS Mystery je světem záhad a paranormálních jevů, svět válek a zločinů ale i konspirací a alternativní historie. Stanice v příštím roce přinese svým divákům nové série relací "Případy FBI", "Záhady živočišné říše" či novinky "Hollywood Homicide", "Shocking Truth" a "Mysteries of Space".RRTV rovněž vzala na vědomí, že dojde k ukončení vysílání dětského programu CS mini, který v současnosti vysílá na stejné programové pozici se stanicí CS Film v ranních a dopoledních hodinách. CS Mini k 1.12.2019 zanikne jen jako značka. Pásmo věnované dětem s největšími hty české a slovenské animované a hrané tvorby budou od uvedeného data součástí stanice CS Film, která tak bude nově vysílat od ranních hodin do půlnoci, kdy ji bude střídat CS Horror.

Program CS Film v roce 2020 přinese divákům filmové titulky jako například "Snowboarďáci", "Kluci z hor", "Z pekla štěstí 1", "Z pekla štěstí 2", trilogii "Bastardi" al i klasiku jako "Pan Tau", "Obchod na korze" či "Skalpel, prosím".

redakce

Vybrané články