TereBox T2

JOJ Group: CS Film či Horor film od neděle v novém. Budou v HD rozlišení

| Tisk

Nové tématické programy JOJ Group se již tuto neděli 1.12.2019 představí divákům v nové podobě. Velkými změnami projdou stanice CS Film, Horor film, WAR - svět válek, KinoSvět a CS Mini.

Jak provozovatel těchto stanic upozornil, nepůjde jen o vizuální změnu ale také o úpravu a doplnění programových strukturu a technické zlepšení vysílání na úroveň full HD vysílání.

Na jaře 2019 se společnost Slovenská produkčná, a.s. stala novým majitelem Československé filmové společnosti a provozovatelem pěti tématických televizních stanic - CS film, CS mini, Horor film, WAR - svět válek a KinoSvět. Již tehdy představitelé JOJ Group avizovali, že od neděle 1.12.2019 dojde k významným dizajnovým, programovým a technologickým změnám u těchto stanic.

Tématické stanice dostanou nové názvy se společným jmenovatelem "CS". Z rebrandu stanic vyplývají i nové loga, moderní design stanic, nové webové portály, doplněné programové struktury a ucelené zaměření vysílání.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Nová loga programů skupiny CS od 1.12.2019

CS Film, jako jediný z programů si zachová svůj původní název. Nově bude obsahovat dětské pásmo, které nahradí CS mini. Noční kanál Horor film bude od 1.12.2019 přejmenován na CS Horror. Změny čekají i oba dokumentární kanály. WAR - svět válek bude od neděle působit pod jménem CS History a Kinosvět se představí pod názvem CS Mystery.

Co jednotlivé stanice nabídnou?

CS Film patří mezi nejoblíbenější filmové programy. Divákům nabízí nejvyšší počet českých a slovenských filmů a je též koproducentem dětských seriálů a filmových dokumentů.

Diváci se mohou těšit na filmy jako Snowboarďáci, Kluci z hor, Z pekla štěstí 1 a 2, trilogii Bastardi, Anglické jahody, Ghetto no.1, Experti, Mrtvej brouk, Začátek světa, Zatraceni, Zdravý nemocný vlastimilený Brodský, Školní výlet, Obchodníci, Jedlíci, Modelky s.r.o., Tajemství pouze služební, ale i klasiku jako Pan Tau, Obchod na korze či Skalpel, prosím a mnoho dalších filmových titulů.

Součástí vysílání CS Filmu bude i dopolední blok zaměřený na největší hity dětské české a slovenské animované a hrané tvorby věnované dětem od tří do dvanácti let. nebudou chybět ani vlastní pořady slovenských dětských stanic JOJ Group - JOJko a Ťuku TV.

CS Horror je jediná stanice ve střední Evropě, které se specializuje na vysílání děsivých filmů a relací temných žánrů. Vysílání startuje o půlnoci a končí o šesté hodině ranní.

Výběr z titulů na CS Horror: Quiet Ones, Halloween II., Thing, Pact, Homecoming, The Boy, Black Death, My Soul To Take, Wes Craven. Nebudou chybět ani horory ze série Saw V, Saw VI a Saw 3D.

CS History nabízí pořady s vojenskou tématikou, filmy o historických bitvách či o moderních postupech vedení války, seriály o špionáži, terorismu či hrozbách z vesmíru.V příštím roce stanice přinese sérii dokumentů Záhady na bitevním poli, Great War Tour, Hrdinové nebes či War of the Worlds. Odvysílá též sólové dokumenty jako War in Europe, America's Vietnam War, Flying Sheilas, After, Mein Kampf. V bohaté nabídce televize bude též třídílná série Apollo 11: From Launch to Recovery.

CS Mystery je světem záhad a paranormálních jevů, světem válek a zločinů, ponspirací a alternativní historie. Divákům přináší dokumentární filmy a seriály.

Stanice divákům přinese nové sezóny záhadných programů jako Případy FBI, Záhady živočišné říše, či novinky Hollywood Homicide, Shocking Truth, Mysteries of Space, In Search of Heaven, Voices from Beyond, Under the Weight of Treasures, Buried Alive alebo Haunted London: True Ghost Stories a mnoho dalších.

Stanice budou nadále poskytovány přes satelitní, kabelové a internetové platformy.

redakce

Vybrané články