Quantcast

DIGI TV nově nabízí denní programové balíčky pro sportovní fanoušky

| Tisk

logo Český televizní operátor DIGI TV učinil další vstřícný krok směrem k sportovním fanouškům. Sportovní programy si nyní mohou objednat v krátkodobých balíčcích SPORT na 1 den, SPORT na 3 dny a SPORT na týden. Krátkodobé balíčky obsahují kompletní sportovní nabídku DIGI TV. Hlavním lákadlem jsou stanice DIGI Sport 1-3 HD a Premier Sport HD vysílající německou fotbalovou Bundesligu, španělskou LaLigu, italskou Serii A, anglickou Premier League a rovněž tenisové turnaje ATP. Informovala o tom DIGI CZ.

Novým produktem cílíme na ty sportovní fanoušky, kteří rádi sledují fotbalové přenosy, ale ať už z časových nebo jiných důvodů nevyužijí naši nabídku dlouhodobě,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV, a doplňuje: „Během jednoho víkendu nabízíme v průměru třicet přenosů z těch nejlepších fotbalových soutěží, takže věříme, že zejména o balíčky na víkend bude mezi sportovními fanoušky velký zájem. Jednodenní balíček lze zase využít ke sledování výjimečných zápasů těch nejlepších evropských fotbalových soutěží.“

Denní programové balíčky jsou určeny pro sportovní fanoušky, kteří sledují fotbalová utkání nepravidelně nebo si chtějí vybírat jen určité zápasy a sportovní události. Již nadcházející víkend přináší několik hitů anglické Premier League či italské Serie A. V sobotu se v Anglii hraje utkání Tottenham - Liverpool, v neděli pak v Itálii duel AS Řím - Juventus. O týden později již jsou na programu všechny čtyři elitní fotbalové soutěže, jež DIGI TV v České republice vysílá, tedy také německá Bundesliga a španělská LaLiga. Celkem DIGI TV během víkendu nabídne více než 30 přenosů.

Přehled zajímavých přenosů na DIGI TV

DatumsoutěžzápasKanál a čas
11.01.2020Premier LeagueTottenham – LiverpoolPremier Sport HD v 18:25
12.01.2020Serie AAS Řím – Juventus TurínDIGI Sport 2 HD v 20:40
18.01.2020LaLigaReal Madrid – SevillaDIGI Sport 2 HD v 15:55
19.01.2020Serie AAC Milán – UdineseDIGI Sport 2 HD v 12:25
19.01.2020BundesligaHertha Berlín – Bayern MnichovDIGI Sport 1 HD v 15:25
19.01.2020Premier LeagueLiverpool – Manchester UnitedPremier Sport HD v 17:25

Zájemci o denní balíček se před prvním objednáním zaregistrují na stránce moje.digi2go.cz/registrace. Po úspěšné registraci a potvrzení ověřovací zprávy v zadaném e-mailu se každému zákazníkovi vytvoří jeho samostatný zákaznický účet pro denní balíčky. Pro objednávání denních balíčků musí mít novou registrací i zákazníci s již existujícím účtem pro standardní, měsíční internetovou DIGI TV. Prostřednictvím zákaznického účtu po přihlášení na stránce moje.digi2go.cz, lze jednoduše, opakovaně koupit denní, třídenní nebo týdenní sportovní programový balíček.

Platba za zvolený balíček probíhá on-line přes platební bránu GoPay a k dispozici jsou všechny běžné platební metody: platba kartou, on-line bankovní platba, bankovní převod, GooglePay i Pay Pal. Zákazník ihned po zaplacení může začít sledovat sportovní stanice DIGI TV.

Přehled krátkodobých balíčků DIGI TVSPORT na 1 denSPORT na 3 dnySPORT na týden
79,00 Kč99,00 Kč149,00 Kč

Každý zákazník, který si zakoupí zvolený denní programový balíček, jej může sledovat současně na 2 zařízeních. Využít může všechny aplikace DIGI TV, které lze spustit on-line. Jde například o chytré televizory s aplikací Android TV a využít lze i set-top boxy s operačním systémem Android TV. Aplikaci DIGI TV nabízí také chytré televize Samsung Smart TV, případně Apple TV. Ke sledování na počítačích lze využít většinu běžných internetových prohlížečů a pro mobilní telefony a tablety pak aplikace pro operační systémy iOS, Android i Windows 10.

redakce

Reklama
Vybrané články