Quantcast

Telly s novou verzí webového portálu pro svou televizi

| Tisk

logo Po necelém roce od poslední aktualizace přichází televizní operátor Telly s novým vylepšením webového přehrávače. Změnou prošla grafika portálu, kde dochází ke sjednocení s moderním grafickým designem aplikací Telly pro chytré telefony a tablety. Přibyly také nové funkcionality, které zjednoduší a zrychlí ovládání Telly při jejím sledování v počítačích.

Webový portál Telly je určen pro všechny, kdo sledují televizi prostřednictvím internetového prohlížeče. Zákazníci internetové televize se do něj připojují na stránce moje.telly.cz.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Telly - nová verze webové aplikace

Poslední aktualizací webového portálu Telly plníme cíl sjednocovat naše jednotlivé aplikace, jejich grafiku a zjednodušovat ovládání,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb Telly a dodává: „Orientace v novém grafickém prostředí je víc intuitivní, jednoduchá, přehledná a zákazníci si na ni určitě rychle zvyknou.“


obrázek

▲ Obr č. 2 - Telly - nová verze webové aplikace

Mezi novými funkcemi přibylo řazení kanálů stylem “drag&drop” a ovládání tlačítky klávesnice. Levá/pravá šipka má funkci posunu v programu (timeshift) s krokem po 5 sekundách. Hlasitost se mění tlačítky +,- nebo šipkami nahoru, dolu. V režimu živého vysílání lze pak jednoduše přepínat kanály tlačítky PgUp, PgDn nebo pomocí čísel numerické klávesnice.


obrázek▲ Obr č. 3 - Telly - nová verze webové aplikace

Všechny funkce z předešlého rozhraní, například možnost listovat v programech až sedm dní dopředu, vyhledávání pořadů, sedmidenní archiv zpětného zhlédnutí, nahrávání pořadů a další, zůstaly dál k dispozici v nezměněné podobě. Internetovou televizi Telly lze sledovat na mnoha zařízeních a v mnoha aplikacích. Počítač a internetový prohlížeč je jednou z možností. Telly si pustíte v některém z běžných prohlížečů Firefox, Opera, Edge či Chrome. Dalšími možnostmi jsou chytré televizory se systémem Android, Samsung Smart TV, jiné televizory s využitím set-top boxu Arris nebo zařízení Apple TV. V přípravě je aplikace pro chytré televizory LG. Telly lze sledovat také přes mobilní zařízení (telefony, tablety) s iOS nebo Android a zařízení s Windows 10.

redakce

Reklama
Vybrané články