Quantcast

Telly aktualizovala svou aplikaci pro chytré televizory Samsung

| Tisk

logo Televizní operátor Telly vydal aktualizovanou verzi vlastní aplikace pro Samsung Smart TV s operačním systémem Tizen. Velkou změnou prošla grafika a přibyly také nové funkcionality, které zjednoduší a zrychlí ovládání Telly při sledování jejích programů v televizorech Samsung.

Vylepšená aplikace je určena pro všechny uživatele, kteří sledují internetovou televizi Telly prostřednictvím chytrých televizorů Samsung s operačním systémem Tizen vyrobených v roce 2016 a mladších (přehled podporovaných modelů najdou zájemci zde). Změnou prošlo grafické prostředí aplikace, kde dochází ke sjednocení s moderním grafickým designem ostatních aplikací a zařízení Telly. Sjednocují se i funkce a ovládaní. Zákazníci si vystačí s jediným ovladačem a několika málo tlačítky - směrovými šipkami, tlačítky OK, Back, případně barevnými tlačítky. Všechny pak potěší rychlost nové aplikace.

Aktualizací aplikace pro Samsung jsme sjednotili grafické prostředí a funkce všech našich aplikací pro jednotlivá zařízení,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb Telly a dodává: „Orientace v novém grafickém prostředí je víc intuitivní, jednoduchá, přehledná a zákazníci si na ni snadno zvyknou. Jde o další viditelný krok ke zvyšování technické úrovně televizní platformy Telly a uživatelského komfortu našich zákazníků. Noví zákazníci si mohou aplikaci pro Samsung Smart TV předem vyzkoušet na 14 dní zdarma.“


obrázek

▲ Obr č. 1 - Telly - Dobře naladěná telka (foto: Telly)

Všechny funkce z předešlé verze, například možnost listovat v programech až sedm dní dopředu, vyhledávání pořadů, sedmidenní archiv zpětného zhlédnutí, nahrávání pořadů a další zůstaly dál k dispozici v nezměněné podobě. Nově přibyla funkce sdílení nahrávek pořadů ve všech zařízeních a aplikacích u jednoho zákaznického účtu.Aktualizace nové aplikace se zákazníkům Samsung Smart TV provede automaticky. Zákazníci si pak musí novou aplikaci napárovat s pomocí párovacího kódu ve svém účtu na portálu moje.telly.cz. Předchozí verzi by si měli ze svého účtu odstranit, aby jim nezabírala zbytečné místo v seznamu povolených zařízení.

Aktuálně lze internetovou televizi Telly sledovat na mnoha zařízeních a v mnoha aplikacích. Jednou z možností jsou chytré televizory Samsung Smart TV, déle televizory se systémem Android a všechny televizory s využitím set-top boxu Arris nebo zařízení Apple TV. Dalšími možnostmi jsou počítače a internetové prohlížeče. Telly si pustíte v některém z běžných prohlížečů Firefox, Opera, Edge či Chrome. V přípravě je aplikace pro chytré televizory LG. Telly lze sledovat také přes mobilní zařízení (telefony, tablety) s iOS nebo Android a zařízení s Windows 10. Zákazníci mají k dispozici až 132 programů, z toho 79 v HD a mohou Telly sledovat až na 4 zařízeních.

redakce

Reklama
Vybrané články