Finále Ligy mistrů na NTV Plus ve 3D
| Martin Vyleťal | tiskFinálové utkání fotbalové Ligy mistrů bude 22. května 2010 vysíláno na ruské satelitní placené televizi NTV Plus ve trojrozměrném obrazu (3DTV). Uvedl to generální ředitel NTV Plus Dmitrij Samochin.
V současné době již probíhají technické testy při kterých se rozhoduje o formátu vysílání.
Satelitní služba NTV Plus se pro abonenty ze západní části Ruska vysílá na družici Eutelsat W4 a Eutelsat W7, které pracují na pozici 36 stupňů východně. Je to největší satelitní pay-tv v Rusku. Signály jsou kódovány systémem Viaccess.
zdroj: sat-digest.com + vl. zpráva
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)