Ředitel TV Nova Jan Andruško prezidentem ATO
| redakce | tiskGenerální ředitel TV Nova Jan Andruško se ujímá funkce prezidenta Asociace televizních organizací a navazuje tak na mandát, který byl společnosti CET 21 udělen v loňském roce.
Jan Andruško byl v souladu se stanovami ATO zvolen na dobu jednoho roku. S ohledem na to, že zástupce TV Nova vykonával funkci prezidenta Asociace televizních organizací již od června minulého roku, je Jan Andruško připraven v polovině roku, kdy by měl vypršet původní roční mandát udělený zástupci společnosti CET 21, nabídnout svůj odchod z funkce, aby byl zachován princip její rotace v rámci jednoletého funkčního období.
„Jsem rád, že se podařilo zachovat v této funkci roční mandát pro TV Nova. Rád bych v pozici prezidenta ATO navázal na práci svého předchůdce a podílel se na prosazování společných zájmů členů organizace
,“ říká generální ředitel TV Nova a prezident ATO Jan Andruško.
Asociace televizních organizací je zájmové sdružení, které od roku 1997 v tuzemsku zajišťuje elektronické měření sledovanosti televize. Řádnými členy jsou Česká televize, CET 21, FTV Prima a Asociace komunikačních agentur České republiky. Přidruženými členy ATO jsou společnost Barrandov Televizní Studio a mediální zastupitelství At Media CZ.
zdroj: Nova
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Vdova Coudercová
20:20 Sex O´Clock (5)
20:15 Máme rádi Česko
20:10 Blázniví bažanti
20:05 Vítejte ve světě Andrého Rieu II (8, 9)
20:30 Na správnej ceste
20:10 Família
20:30 Ruža pre nevestu IV. (3, 4)
20:20 Čas pracuje pro vraha