Javořice začne testovat DVB-T2
| mirasat | tiskNa vysílači Jihlava-Javořice bude brzy spuštěno experimentální vysílání v systému DVB-T2.
Informovala o tom Česká televize v dnešním Večerníku.
Anténní systém z něhož bude DVB-T2 multiplex šířen sloužil donedávna analogové ČT 1 (K25).
Multiplex s HD programy může mít stejný vyzářený výkon, jako stávající 3 multiplexy (až 100kW).
Díky multinormovému zařízení je možné v případě potřeby vysílat klasické DVB-T.
Pro příjem je nutné zařízení schopné zpracovat vysílání v normě DVB-T2, čemuš většina v současné době používaných zařízení nevyhovuje.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Případ s koncem
20:00 John Chisum
20:20 Policie Modrava II (4)
20:15 Indiana Jones a nástroj osudu
20:10 Hrabě Monte Christo (3)
20:05 Katie Fforde: Maják s vyhlídkou
20:30 Srdcia
20:10 Budujeme Slovensko III
20:30 Horná Dolná VII. (3)
20:20 Anton Špelec, ostrostřelec