Široká nabídka DVB-T antén

Česko-slovenské hvězdy vaří na TV Paprika

| redakce | tisk

Milovníci dobrého jídla mají ode dneška další důvod, proč sledovat vysílání TV Paprika. Právě dnes tato stanice uvede první díl premiérového seriálu Mlýnek na recepty, v němž česko-slovenské hvězdy z oblasti gastronomie i šoubyznysu denně přinesou inspiraci na výborný slaný nebo sladký pokrm.

Cyklem s více než 80 epizodami provází známý šéfkuchař Laci Hornáček. Expertkou na dezerty je v Mlýnku na recepty oblíbená cukrářka Iveta Fabešová. V pořadu hostují zpěvák Martin Chodúr, herečky Petra Hřebíčková a Viki Ráková, tanečník Denny Ratajský nebo umělec Thomas Puskailer. Mlýnek na recepty s česko-slovenskými hvězdami vysílá TV Paprika od pondělí 3. října každý všední den v 11.00 hod. a 13.55 hod.

Mlýnek na recepty vznikl ve vlastní produkci TV Paprika v létě 2011 a je jedním z jejích podzimních programových pilířů. „Tímto premiérovým pořadem potvrzujeme náš záměr bavit diváky promyšlenou kombinací toho nejlepšího z lokálního prostředí a špičkových pořadů o vaření ze světa, v nichž excelují Jamie Oliver, Gordon Ramsay nebo Nigella Lawsonová,“ uvedl za provozovatele stanice Aleš Fabík, Country Manager ze společnosti Chello Central Europe.

V novém cyklu TV Paprika se diváci každý všední den seznámí s jedním receptem na předkrm, polévku, salát, hlavní chod či dezert. Tvůrci Mlýnku na recepty se snažili, aby recepty představovaly jak tradiční kuchyni (např. pečenou husu, svíčkovou či buchty), tak tu mezinárodní (např. musaka nebo tiramisu). Všechny použité suroviny může divák běžně koupit. Tím vším se Mlýnek na recepty stává praktickou denní inspirací pro chutné a kvalitní domácí vaření.

Pořad zpestřuje hostování několika celebrit, které během vaření se šéfkuchařem Lacim Hornáčkem baví diváky nejen svými zážitky s gastronomií, ale také historkami ze své umělecké kariéry.

Premiérový Mlýnek na recepty s česko-slovenskými hvězdami bude TV Paprika vysílat až do ledna 2012.

zdroj: Chello