CryptoBox 800 UHD

MTG získalo exkluzivní práva pro přenosy NHL

| redakce | tisk

Mezinárodní švédská vysílací skupina MTG (Modern Times Group) dnes oznámila, že získala exkluzivní distribuční práva k NHL (National Hockey League) ve Švédsku, Norsku, Dánsku a Finsku od společnosti Medge Consulting.

Práva zahrnují exkluzivní přímé přenosy na neplacených, placených TV programech a internetu do konce sezóny 2015-2016. MTG držela práva na NHL od října 2009.

MTG přinese v zemích severní Evropy přibližně 1300 přímých přenosů z NHL na placených TV kanálech a Viaplay online multiscreen video streamovací službě.

Diváci ve Švédsku mohou sledovat živé přenosy NHL na placeném programu Viasat Hockey a prémiovém placeném programu Viasat Sport, vybrané zápasy také na neplacené stanici TV10.

Norští diváci mají přímé přenosy z NHL na Viasat Hockey a prémiovém pay-tv programu Viasat Sport HD a vybraná utkání na neplacené stanici Viasat 4.

Diváci v Dánsku mohou zápasy z NHL sledovat na prémiovém placeném programu TV2 Sport, který MTG provozuje společně s TV 2 Denmark.

Finští diváci mají přímé přenosy z NHL na televizi Viasat Hockey a Nelonen Pro, který vlastní Sanoma Media ve strategické spolupráci s MTG.

Všechny zápasy budou dostupné v každé zemi na internetu prostřednictvím služby Viaplay. Satelitní diváci Viasatu budou moci vybírat mezi zápasy na kanálech Viasat Xtra.