929 tisíc abonentů platformy N
| redakce | tiskNa konci roku 2011 počet abonentů polské satelitní platformy N (Televize nové generace) dosáhl 929 tisíc, což představuje roční nárůst o 15 procent (čistý přírůstek 71 tisíc). Provozovatel očekával dosažení 900 tisíc abonentů, takže výsledky předčily jeho očekávání.
ARPIU (průměrný výnos na klienta) se zvýšil o 1 procento na téměř 61 zlotých. Tržby z placené televize se meziročně zvýšily o 33 milionů zlotých (meziročně o 20 procent). Hlavním faktorem růstu bylo zvýšení počtu abonentů.
Základna aktivních klientů služeb pre-paid vzrostla o 7 procent a dosáhla 345 tisíc zákazníků, z toho 79 tisíc bylo klientů s HD nabídkou.
Celoroční tržby vzrostly o 126 milionů zlotých na úroveň 739 milionů eur. EBITDA se meziročně zlepšil o 45 milionů zlotých a dosáhl 9 milionů zlotých.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (1/10)
20:20 Policie Modrava II (2)
20:15 Polabí (78)
20:10 Případ pro zvláštní skupinu (1)
20:05 Policie Delta
20:30 Astrid a Raphaëlle II
20:10 Tajomstvá a špióni: Nukleárna hra (3/3)
20:30 Kukučka (3)
20:20 Dvě tváře světa