Polsko: 15,4 procentní penetrace DVB-T
| redakce | tiskZ dat společnosti AGB Nielsen vyplývá, že v březnu 2012 mělo DVB-T jako jediný způsob příjmu televizních signálů 9,52 procent polských domácností. Zatímco digitální terestrickou a kabelovou nebo satelitní televizi zároveň využívá 5,88 procent polských domácností.
Penetrace DVB-T tak dosáhla 15,4 procenta.
Digitální terestrická televize od ledna 2012 u našich severních sousedů postupně zvyšuje svůj podíl. V lednu přijímalo pouze DVB-T jen 7,49% (DVB-T spolu s kabelovou nebo satelitní TV 4,47 procenta).
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (1/10)
20:20 Policie Modrava II (2)
20:15 Polabí (78)
20:10 Případ pro zvláštní skupinu (1)
20:05 Policie Delta
20:30 Astrid a Raphaëlle II
20:10 Tajomstvá a špióni: Nukleárna hra (3/3)
20:30 Kukučka (3)
20:20 Dvě tváře světa