Quantcast

Čtyři svatby a jedna rvačka na BBC Prime!

| redakce | tisk

Od svatebních zvonů až po boxerské ringy BBC Prime tento měsíc vyzvání na kostelní zvony a na znamení přerušení hry a slaví 20. výročí svého seriálu EastEnders (Lidé z Východního konce).

Kromě pravidelného EastEnders Classics (každá sobota a neděle ve 13:30 CET) uvádí BBC Prime do programu jeden večer speciálního vysílání EastEnders, které připomene některé z největších svateb, které se konaly na Albert Square, a jednu z mnoha potyček U královny Viktorie.

Pokračování začínají v sobotu 19. února ve 20:30 CET, kdy vám BBC Prime nabídne epizodu, ve které Grant Mitchell (Ross Kemp) zařizuje svatbu se svou dívkou, Sharon Watts (Letitia Dean) , aniž by ona o tom věděla! Když to Sharon až v den svatby zjistí, je přinejmenším v šoku. Vdá se nakonec? 11 milionů diváků ve Velké Británii se to dozvědělo den po vánocích v roce 1991 a vy se to můžete dozvědět na BBC Prime také.

BBC nechá překvapení stranou a přenese se s vámi do roku 1997 na svatbu mezi Ricky Butcherem (Sid Owen) a Biancou Jackson (Patsy Palmer) , která se málem nekonala. Po předsvatebním pánském večírku za kanálem ve Francii se Ricky a jeho kamarádi probudí do svatebního dne plni nejistoty, zda jsou už zpět v Anglii anebo stále ve Francii. A mezitím Bianca čeká v kostele...

Odpočítávání tisíciletí nebylo jedinou věcí, která Británii 31. prosince 1999 na okamžik zastavila. Přes 20 milionů diváků v celém Spojeném království si dalo chlazené šampaňské a naladilo si prolhanou svatbu Iana Beala (Adam Woodyatt) s Mel Healy (Tamzin Outhwaite) . Ačkoli měla Mel pochybnosti o své lásce, přesto se hodlala za Iana vdát pro dobro Ianovy dcery. Ale Ianovo zoufalství z toho, že se ožení s Mel, ho vedlo k tomu nejhoršímu podvodu. Více se dozvíte na BBC Prime.

Opět na vánoce, ale tentokrát v roce 2003, se má Alfie Moon (Shane Richie) oženit s Kat Slater (Jessica Wallace) , když se přizná, že stále ještě nemá doklady o rozvodu svého předchozího manželství. Jak se z toho Alfie, obklopen svatebními hosty a s oddávajícím připraveným zahájit sňatek, vyvleče?

A pak přichází na řadu akce. Životu v East Endu vládne rodinná loajálnost, kterou nevyhnutelně přeruší hádky a hašteření, když příběh sám zkouší své postavy až k hranicím možností. Hostinec U královny Viktorie už za všechna léta své existence zažil mnoho rvaček. V tomto speciálním vysílání EastEnderů vybuchne napětí mezi bývalými milenci Anthony Truemanem (Nick Bailey) a Kat Slater a obě rodiny Slaterů i Truemanů se na sebe vrhnou jako v bezchybné klasické bitce.

zdroj: BBC Prime

Reklama
Vybrané články